widget will appear here

Білогородська сільська рада

“Діалог з громадою” – випуск № 2 – Максим ЗУЄВ, Білогородський сільський голова. 
Максим Зуєв про діалог з громадою: «Я впевнений, що наш діалог вийде: ви хочете отримувати інформацію, а ми відкриті та будемо надавати цю інформацію про ті питання, які стосуються розвитку нашої громади і, взагалі, про життя села Білогородка та про життя села Шевченкове.»

1. Сільський голова говорить про проблеми громади, що турбують кожного жителя села Білогородки та Шевченкове. У цьому випуску він також розповідає про питання будівництва додаткового лікувального закладу – «філії Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на території забудовника – «Перший Парковий», раніше він називався, як «Місто сад». Це ЖК «Трипілля». В одному з багатоповерхових будинків сільській раді передано приміщення приблизно 270 м.2, яку й хочуть частково використати під медичний центр. Рішення про це було прийняте ще в грудні минулого 2016 року. 

2. Максим Зуєв також в деталях розповідає про ремонт дороги в Білогородці та Шевченковому, з якими проблемами доводиться зустрічатися та долати їх. Топографічні зйомки, складання проекту, проведення кастингу через прозоро, узгодження кожної деталі дорожньої інфраструктури тощо.

3. Він також піднімає питання, які звучать від жителів громади про наш громадський транспорт, що обслуговує маршрути Білогородка-Київ та ціни, маршрути, графіки поїздок тощо. 

4. «Там, де не ведеться діалог з громадою виникає інформаційний вакуум, який заповнюється чутками, плітками, домислами, іноді, – відвертою брехнею». 

5. Максим Анатолійович розмірковує про важливість діалогу з громадою та про об’єктивність, правдивість, моральність, увагу та повагу до людей. Говорить про його життєві підходи до вирішення робочих питань з точки зору – справедливості, необхідності, доцільності …

То ж, до уваги читачів та глядачів надаємо його відео розповідь про нагальні питання громади та підходи адміністрації Білогородської сільської ради до їх вирішення. 
Пропонуємо подивитися «Діалог з громадою» – випуск 2 Білогородського сільського голови – Максима Анатолійовича Зуєва.

Попередній

УВАГА! У зв'язку з будівництвом нової лінії ПЛ 04 КлВ лінія 1, 2, 3 відбудеться відключення електроенергії в селі Білогородка 17.07.2017 року з 9:00 до 17:00.

Наступний

Вітаємо з Днем народження секретаря Білогородської сільської ради КОМАРЕНКА Володимира Івановича!