widget will appear here

Білогородська сільська рада

Міністерством Цифрової трансформації України розроблено спеціальний функціонал «Дія.Шерінг», що передбачає використання QR-коду для отримання електронних копій цифрових документів.

Дія.QR забезпечує отримання копії цифрового документа без налаштування електронної взаємодії інформаційних систем (АРІ).

Хто може отримати послугу?

  • малий та середній бізнес;
  • громадські організації;
  • органи державної влади;
  • органи місцевого самоврядування, у тому числі відділи ЦНАП.

Як працює Дія.QR

1. Ви розміщуєте QR-код у доступному місці — там, де користувачі отримують послуги. Дія.QR розроблено для використання виключно у відділеннях, центрах надання послуг, офісах тощо. Розміщення на онлайн-ресурсах заборонено.

2. Користувач зчитує QR-код, щоб поділитись цифровою копією. Сканер QR-кодів розміщений у правому верхньому куті розділу “Документи” застосунку Дія.

3. Користувач у Дії підтверджує передачу своїх даних. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів з вашою адресою. Користувачу просто потрібно натиснути «Надіслати».

Створити QR-код, за яким можна отримувати електронні копії цифрових документів користувачів Дії на свою електронну пошту, отримати більш детальну інформацію, часті питання та відповіді, а також приклади використання Дія.QR за посиланням:

https://diia.gov.ua/services/diyaqr

Попередній

«Час настав» – новий проєкт з підтримки материнства

Наступний

Водохреща наближається: нагадуємо правила безпеки