widget will appear here

Білогородська сільська рада

Згідно заяви АТ «Державний ощадний банк України» (Ощадбанк) надається остання можливість до 1 квітня 2022 року використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину, а саме до 31 березня 2021 року.

Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня 2022 року, не будуть блокуватися до 1 квітня 2022 року.

Починаючи від 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину.

Нагадуємо, що заходи зі «штучного» продовження дії карток були реалізовані Ощадбанком як тимчасовий превентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення COVID-19 до моменту запуску вакцинації.

Протягом останніх двох років у всіх клієнтів Ощадбанку була змога отримати перевипущені картки. 

Тому Ощадбанком, з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток.

В разі виникнення питань щодо отримання нової картки звертайтеся до вашого обслуговуючого відділення або контакт-центру Ощадбанку за номером телефону: 0-800-210-800. 

Попередній

РІШЕННЯ №4 виконавчого комітету Білогородської сільської ради

Наступний

Перевірте реєстрацію місця проживання в електронному реєстрі Білогородської громади