widget will appear here

Білогородська сільська рада

До Білогородської сільської ради зайшла небайдужа жителька нашої громади з інформацією та запитанням: “що робиться сьогодні на дорозі при в’їзді в село зі сторони Житомирської траси? Там дорожня техніка зрізає асфальт у тому місце, де його нещодавно (півтора роки тому) було покладено і він знаходиться у хорошому стані?! Що це за роботи? І чому почалися роботи саме з цієї ділянки дороги, а не з іншої, де дорога в суцільних латках?…”

Офіційно інформація про початок запланованого капітального ремонту дороги в с. Білогородка до адміністрації сільської ради не надходила.

Тому, ми вирушили на те місце, де ведуться ремонтні роботи щоб з’ясувати про цю ситуацію та зрозуміти – чому розпочато ремонт саме з найкращої ділянки у нашому селі.

Довго довелося з’ясовувати хто керує цією купою дорожньої техніки та людей, що працюють швидко та, навіть, красиво. Після довгих розпитувань та пошуків старшого, вдалося дізнатися, що така людина є і звати її – Іса. Він довго їздив іншими об’єктами і його довелося чекати.

На моє емоційне запитання, чому почали ремонтувати дорогу саме з найкращого куска, він розповів ось що.

Розпочато капітальний ремонт з цього куска дороги саме тому, що він знаходиться з початку села (при самому в’їзді в Білогородку). Це початок наших робіт. І так ми пройдемо по всьому проміжку від КПП Житомирської траси, пройдемо по всій Білогородці до Боярки та відремонтуємо ділянку до Великої Окружної дороги. В рамках капітального ремонту буде розширення дороги до вказаних розмірів та стандартів генерального проекту, за яким це робиться. На тих кусках чи частинах дороги, де не має взагалі покриття (дорога завузька, як на цьому клаптику), будуть проводитися роботи з розширення (під покриття покладеться бетонна подушка з бетону та гальки).

Роботи проводить турецька компанія «ОНУР», яка виграла тендер на проведення капітального ремонту на цій ділянці. Вони мають величезний досвід у будівництві доріг по всій Україні. Їх організація будує дороги в усьому світі, де виграє такі ж тендери. Техніка у цієї фірми вся своя, привезена з Туреччини. На ній працюють дуже досвідчені турецькі спеціалісти. Він також повідомив про те, що роботи будуть вестися у дві зміни: з 07:00 ранку до 21:00 години вечора. Тому, просить мешканців потерпіти, поки біля їх будинків будуть гуркотіти технікою.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Ці роботи проводяться під егідою Облавтодору в рамках державної програми Капітального будівництва в Києво-Святошинському районі за 2017 рік. За цією програмою проведуть ремонти і оновлення майже ста кілометрів доріг. Всього ремонтні роботи пройдуть на 24-х об’єктах.

Всього в районі буде оновлено 96,1 кілометрів доріг з твердим покриттям

Зокрема, полагодять автодороги на ділянках від КПП – Білогородка-Боярка-Окружна, Ворзель-Забуччя, Демидов-Гостомель, Київ-Боярка, Київ-Одеса, Київського півкільця, на ділянці Крюковщина-Боярка; Вишневе-Софіївська Борщагівка, Крюковщина-Лісники, Тарасівка-Круглик-Хотів, Круглик-Кременище-Ходосівка, Новосілки-Чабани, Мрія-Музичі, Бузова-Неграші, , Княжичі-Забір’я-Віта Поштова та ін. Всього – 24 об’єкти.

Фотозвіт та відеосюжет про ремонтні роботи – дивіться нижче.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”32″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”34″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

Попередній

Довгоочікуваний ремонт дороги в с. Білогородка - розпочато!

Наступний

Святкування Дня Громади 30 вересня 2017 року в селі Білогородка