widget will appear here

Білогородська сільська рада

Дитяча спортивно-розважальна гра у Білогородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – “ДЖУРА”

23 травня о 9:00 учні 1-4 класів ЗОШ №1 – зібралися на стадіоні для того, щоб показати свою спортивну підготовку і прагнення до перемоги. Всі чепурні, з гарним настроєм і прагненням до перемоги, діти вишикувалися на футбольному полі і приготувалися до відкриття свята. Ведучі проголосили у мікрофони слова вітання:

 «Увага! Увага! Увага! Привіт усім і кожному, хто не полінувався, а відгукнувся на поклик свого серця і активно включився у підготовку і проведення дитячо – юнацької спортивно-розважальної гри «Джура»! Козацтво України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Це свято усіх нескорених, а тому у 2018 році воно  проходить під загальним меседжем « Сила нескорених». Ну що ж, вітаємо ми “Джур”!»

Після яких пролунав гімн і почалися довгоочікувані змагання! Діти з великим завзяттям, старанням, проходили перешкоди та змагалися один з одним, судді не змогли обрати одну команду, адже всі були гідні і кожен проявив себе, як сильний, сміливий, кмітливий, спритний козачок. Тому, судді нагородили всі класи, які взяли участь у грі, грамотами та медалями. Нагороджували медалями та грамотами – полковник козацтва Валентин Федорович Опанасюк та Любов Василівна.

Метою гри “ДЖУРА” є:

– виховання у юнаків та дівчат  глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи;

– формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій;

– виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, у дусі відданості Батьківщині та її народу. 

Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому.

Основним документом щодо національного виховання є «Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді», затверджена Указом Президента України від 13.10.2015 № 580/2015.

Відповідно до положень Стратегії, основними складовими національно-патріотичного виховання є:

  • Громадсько-патріотичне виховання дітей
  • Військово-патріотичне виховання
  • Духовно-моральне виховання

Вчителі та діти поділились своїми враженнями про гру «Джура»

«Це перша спортивна гра у першокласників в якій вони приймали участь. На спортивно-розважальній грі  були цікаві змагання, які сподобались дітям, – кажуть їх класні керівники, – хотіли б, щоб таких ігрових програм було більше!»

 

«Свято пройшло чудово! Діти отримали масу задоволень, їм дуже сподобались спортивні змагання. Було весело та цікаво, нас охопила приємна втома.»

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”76″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”27″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ! УВАГА! Відключення електроенергії в с. Шевченкове та на деяких вулицях с. Білогородка 29.05.2018 року з 09:00 до 17:00

Наступний

«Прощавай наш перший клас» свято прощання з букварем ЗОШ №1