widget will appear here

Білогородська сільська рада

7 липня 2021 року у приміщенні актової зали будинку культури (с. Святопетрівське, вул. Центральна, 123) конкурсною комісією під головуванням С.А. Рибак, за участю громадськості було проведено конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Святопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.  

Як повідомлялось раніше, до конкурсу було допущено двох кандидатів: Защитинського С.О. та Наконечну Т.М. 

Конкурсний відбір переможця на заміщення вакантної посади директора здійснювався за результатами:

письмового тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

перевірки професійних компетентностей, шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

За результатами трьох етапів випробування конкурсна комісія визначила переможцем конкурсу Защитинського Сергія Олександровича та рекомендувати начальнику відділу освіти призначити переможця конкурсу на посаду директора Святопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради.

Білогородська сільська рада, відділ освіти вітають Сергія Олександровича та бажають йому  успіхів  у нелегкій, відповідальній справі!

Попередній

Рішення 12 сесії Білогородської сільської ради VIII скликання від 9 липня 2021 року

Наступний

Весна та весняні толоки давно завершилися, втім працівники комунальних підприємств та благоустрою продовжують щодня працювати задля комфорту, чистоти та доглянутості нашої громади.