widget will appear here

Білогородська сільська рада

Вихованці «Отчого Дому» (с. Святопетрівське) взяли участь у передпрезентації програми «Здорова Україна», яка відбулася на території державної резиденції у Конча-Заспі сьогодні, 23 травня. До організації участі дітей у заході долучився Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

Програма «Здорова Україна» ініційована Президентом України Володимиром Зеленським наприкінці минулого року та спрямована на практичні рекомендації щодо зміцнення здоров’я, профілактики захворювань та подолання їхніх наслідків.

«Виклики пандемії спонукають до більш дбайливого та ретельного ставлення до здоров’я, уваги до фізичного виховання дітей. Спорт із самого дитинства закладає основу для здорового та повноцінного життя. Це гарна ініціатива, яку будемо всіляко підтримувати в Білогородській громаді. І дуже приємно, що в першому представленні програми взяли участь підопічні Романа Івановича Корнійка», – сказав Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

У презентації програми «Здорова Україна» взяли участь дружина Президента Олена Зеленська, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, представниця посольства США в Україні Хізер Шклярова, меценати та партнери.

У рамах представлення відбулися спортивні змагання, ігри, активності на спортивних локаціях, святковий концерт.

Нагадаємо, БО «Міжнародна Благодійна Фундація “Отчий Дім”» під керівництвом Романа Івановича Корнійка працює з 1996 року. З 2001 року вихованці «Отчого Дому» мають власну домівку в селі Святопетрівське.

За 25 років допомоги та підтримки Романа Корнійка та його однодумців путівку в повноцінне життя здобули тисячі дітей зі складною долею. Участь у презентації програми «Здорова Україна» – ще одне визнання «Отчого Дому».

Попередній

Оголошення про конкурс

Наступний

Оголошення про конкурс