Опубліковано: 7.06.2021 - 11:41.

Фестиваль повітряної гімнастики: BILHOROD AERIAL ART FEST

Через карантинні обмеження організатори фестивалю декілька разів мали переносити свято, але сподівалися та очікували. Врешті в суботу, 29 травня, в будинку культури с. Білогородка за підтримки Білогородського сільського голови Антона Овсієнка відбувся довгоочікуваний фестиваль повітряної гімнастики.

Чимало гостей завітали на свято, серед яких були представники Білогородської сільської ради, Київської школи повітряної гімнастики тощо.

Під час церемонії відкриття змагань до учасників з вітальним словом звернувся  депутат Білогородської сільської ради Павло Реган.

«Від імені Білогородської сільської ради та сільського голови Антона Овсієнка вітаю вас зі святом! Перш за все, дякуємо організаторам фестивалю Ользі та Олегу Себесевичам за розвиток циркового мистецтва у нашій громаді.

Пишаємося тим, що Білогородська громада є центром циркового мистецтва. Нажаль, карантинні заходи внесли свої корективи, і ми маємо змогу провести фестиваль лише зараз.

Втім залюбки зичу всім учасникам сил, терпіння, натхнення, успіхів, спортивного везіння, високих результатів та красивих перемог!» – сказав Павло Реган.

До учасників та гостей також звернувся директор КП СК «АРТ СПОРТ» В’ячеслав Воловик.

«Щиро вітаю усіх учасників та гостей з відкриттям фестивалю Bilhorod Aerial Art Fest 2021!

Фестиваль зібрав творчу та креативну молодь, у якої сьогодні є гарна нагода продемонструвати потужний потенціал нового покоління.

Переконаний, що фестиваль стане яскравою культурною подією, справжнім святом для поціновувачів мистецтва.

Шановні Ольго та Олегу Себесевичі, завдяки вашому таланту народжуються чудові номери та відбуваються фестивалі. Зичу, щоби вас не полишала творчість та натхнення, дякую за безцінний вклад до розвитку естрадно-циркового мистецтва у Білогородській громаді», – звернувся В’ячеслав Воловик.

Дійсно, з перших виступів глядачі поринули в казку під назвою «Повітряна гімнастика». Один за одним учасники дивували, розчулювали та змушували перейматися глядача. 

Вимогливі судді уважно слідкували за кожним виступом та обрали переможців. 

У номінації 6-9 років перемогли:

•  1 місце – Созонова Аліса, спортивно-циркова школа «Флік-Фляк» (с. Білогородка)

•  2 місце – Шарагова Дар’я, Горбаткова Ілона, студія «AeroFit» (м. Київ),

•  3 місце – Козакова Софія, народний аматорський цирковий колектив «Галактика» (м. Бахмут, Донецька обл.)

Номінація 10-13 років:

•  1 місце – Ржевська Єлизавета, студія «KushnirArtShtat» (м. Київ)

•  2 місце – Гулько Софія, дитячо-юнацький цирк «Алле-Ап» (м. Київ)

•  3 місце – Тітенська Аріна, школа повітряної гімнастики П. Уварової (м. Київ),

Номінація 14-18 років:

•  1 місце – Новохатська Ніка, спортивно-циркова школа «Флік-Фляк» (с. Білогородка)

•  2 місце – Ожахівська Валерія, Юрко Дар’я, зразкова циркова студія «Смайл» (м. Київ)

•  3 місце – Мусаєва Діана, спортивно-циркова школа «Флік-Фляк» (с. Білогородка)

Ґран-прі – Чепурна Анастасія, школа повітряної гімнастики Є. Крестьяннікової (м. Дніпро)

Дякуємо колективам за талановитих діток, які приймали участь у фестивалі: 

•  Спортивно-циркова школа «Флік-Фляк» (с. Білогородка)

•  Зразкова циркова студія «Смайл» (м. Київ)

•  Дитячо-юнацький цирк «Алле-Ап» (м. Київ)

•  Школа повітряної гімнастики Duo Gregori (м. Київ)

•  Школа повітряної гімнастики Є. Крестьяннікової (м. Дніпро)

•  Студія «KushnirArtShtat» (м. Київ)

•  Народний аматорський цирковий колектив «Галактика» (м. Бахмут, Донецька обл.)

•  КМАЕЦМ (м. Київ)

•  Студія «Aerial Queen» (м. Київ)

•  Студія «AeroFit» (м. Київ)

•  Народний Естрадно-Цирковий Колектив «ШАРМ» (м. Київ)

•  Школа повітряної гімнастики П. Уварової (м. Київ)

•  Циркова студія «Kaas» (м. Білгород-Дністровський)

•  Студія Циркового мистецтва «Fly cats» (с. Музичі)

•  Студія «Performance» (м. Київ)

Організатори фестивалю:

•  КП «Арт Спорт», директор В’ячеслав Воловик

•  Спортивно-циркова школа «Флік-Фляк», керівники Ольга та Олег Себесевичі 

•  Київська школа повітряної гімнастики «Duo Gregori», керівники Олександра та Володимир Грегорі

•  ГО «Bilhorod Circus Fest», директорка Яніна Ткаченко

Суддівський склад фестивалю: 

•  Юрий Стулов, цирковий діяч, співзасновник ГО «Національний фонд розвитку циркового мистецтва» ім. Володимира Шевченка, заступник начальника відділу інформаційно-комунікаційного менеджменту Національного цирку України

•  Денис Євстігнейкін, співзасновиник продакшену «Best Friends Film», режисер та продюсер, хореограф-постановник

•  Світлана Карліцька, артистка естради, цирку та кіно. Хореографиня-вокалістка, режисерка-постановниця театральних вистав та шоу програм, педагогиня кафедри хореографії університету ім. Бориса Грінченка

•  Марія Ремнева, режисерка шоу, циркових програм та номерів оригінального жанру

•  Олексій Григоров, артист жанру повітряної гімнастики на кільці

Щиро вітаємо переможців, учасників та учасниць фестивалю, їхніх наставників та наставниць зі здобутками та щиро зичимо подальшого підкорення повітряних, але таких реальних та захоплюючих вершин!

Фото: Михайло Созонов