widget will appear here

Білогородська сільська рада

Ліквідація пожежі станом на 21.30 триває.

Сьогодні, 21 червня, у Білогородці сталася надзвичайна ситуація – пожежа в багатоквартирному будинку за адресою вул. Володимирська, 99 (біля ЗОШ №2).

На місці події працюють чотири пожежних розрахунки, встановлюється кількість постраждалих людей та помешкань. Наразі гасіння пожежі ще триває.За попередніми даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, стався вибух у квартирі, орієнтовно на другому поверсі, внаслідок якого сталося загорання в квартирах на 2-му та 3-му поверхах з подальшим розповсюдженням пожежі на 4-й поверх та 5-й мансардний поверх.

По прибутті на місце пожежі начальник 34–ДПРЧ м. Вишневе оголосив збір сил та засобів за підвищеним номером виклику 2. Площа пожежі орієнтовно складає 650 кв. м. Під час гасіння пожежі виявлено 9 потерпілих, три з яких госпіталізовано до Боярської центральної районної лікарні.

На місці пожежі працюють: 8 автоцистерн, 3 автодрабини, 1 автомобіль газо-димозахисної служби, задіяно 54 чоловік особового складу.Створено оперативний штаб, до якого входять депутати та працівники Білогородської сільської ради. Вирішується питання тимчасового розміщення мешканців будинку.

Контактна особа з питань допомоги: начальник відділу забезпечення Арарат Манасар’ян, тел. +380976260851.

Охорону громадського порядку та дії з запобігання мародерству забезпечує Департамент охорони села Святопетрівське.

Звертаємо увагу, що допомога постраждалим приймається виключно на розрахунковий рахунок ОСББ постраждалого будинку за реквізитами:

ОСББ Радужний-99
Код отримувача: 40079804
Банк: АТ КБ «Приватбанк»
Рахунок отримувача: UA553052990000026007010119277
Призначення платежу: допомога постраждалим від пожежі 21 червняЗі свого боку, Білогородська сільська рада надасть необхідну допомогу мешканцям будинку та власникам квартир.

Будь ласка, дотримуйтеся правил пожежної безпеки та бережіть себе!

Попередній

Розіграно першість з волейболу Білогородської територіальної громади

Наступний

У Білогородській громаді тривають роботи з подолання наслідків пожежі у 5-поверховому будинку