widget will appear here

Білогородська сільська рада

В Будинку культури  с. Білогородка 23 грудня 2017 року  о 13:00 відбувся дитячий новорічний концерт.

До Нового року, залишилося зовсім мало часу, а святковий настрій здобули ще не всі. Тому, Новорічний дитячий концерт 23 грудня у Білогородському будинку культури створив для діток яскраву атмосферу і святковий настрій. Діти та учасники допомагали Дуду Морозу з листами дитячих побажань, які він загубив по дорозі на свято. Знайшовши загублені листи, діти виповнювали написані бажання за допомогою новорічної магії та виступів артистів , тому що в новорічний святковий вечір здійснюються всі бажання.

Виконавши всі бажання, діти покликали Діда Мороза та Снігуроньку, які в подарунок за виконану роботу провели веселі конкурси з кмітливими загадками, різноманітними іграми, запальними танцями та новорічними подарунками. В кінці всіх чекала новорічна дискотека.

Також на протязі концерту для гостей свята були організовані майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас, щоб кожен міг піти зі свята з подаруночком для рідних та друзів.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”52″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

25 грудня 2017 року запрошуємо всіх в Будинок культури села Білогородка на велику різдвяну концертну програму «Різдвяні зустрічі»

Наступний

В будинку культури с. Білогородки 23 грудня 2017 відбувся обласний турнір з гирьового спорту присвячений «Дню Святого Миколая».