widget will appear here

Білогородська сільська рада

У Білогородській територіальній громаді розпочався дитячий чемпіонат з футболу «Winter cup»! Перший тур відбувся минулими вихідними, 11-12 грудня. 

У турнірі беруть участь 58 команд колишнього Києво-Святошинського району, а також 4 команди з Києва та 2 – з Глевахи і Гатного.

«Winter cup» відбувається вже третій рік поспіль на манежі спортивного комплексу «Колос» у селі Білогородка. Отже, це уже гарна традиція нашої громади. У турнірі беруть участь юні футболісти 6 вікових категорій:

  • 2015 року народження – наймолодші учасники;
  • 2014 року народження;
  • 2013 року народження;
  • 2011-2012 років народження;
  • 2009-2010 років народження;
  • 2007-2008 років народження – найстарші учасники.

Чемпіонат триватиме впродовж трьох місяців щосуботи та неділі з 8:30 до 21:00, залежно від того, скільки турнірних матчів відбувається на день.

Через карантинні обмеження ігри проводяться без глядачів. Батьки та шанувальники футболу мають змогу слідкувати за напруженою боротьбою на манежі онлайн та вболівати за свої улюблені команди.

Слідкувати онлайн за перебігом турніру можна тут. Чемпіонат триватиме до середини березня 2022 року.

Організатор турніру – Києво-Святошинська федерація футболу, яка продовжує роботу та вже планує 2022 рік. 

Голова Комітету дитячо-юнацького футболу федерації Володимир Гінда зазначив, що у 2022 році також планується проведення «Winter cup».

У федерації розраховують на продовження партнерства. «Білогородський сільський голова Антон Овсієнко завжди дає “добро” на спільні заходи, адже він любить дитячий футбол та допомагає розвивати цей вид спорту», – зазначив Володимир Гінда.

Планується розширення географії турніру – буде запрошено більше команд з Київської області, а саме з Васильківського та Обухівського районів.

Попередній

«Новорічна мрія»: всеукраїнський дитячий творчий конкурс

Наступний

Оголошення про конкурс