widget will appear here

Білогородська сільська рада

Весняне генеральне прибирання Білогородської громади стартувало! Учасники перших цього року толок поринули в яскравий ранок, що бадьорить. З собою мали гарний настрій та рішучість до дій – і лише за декілька годин у нашому спільному домі стало чистіше.

Лише за день очищено 15 локацій

Мішками для збору сміття, рукавичками, необхідним інвентарем забезпечила Білогородська сільська рада. Зібрані «скарби» вивозять сили благоустрою та комунальна техніка. Отже, від учасників потрібно лише бажання долучитися до спільної гарної справи.

Трохи цифр першого дня:

  • 400+ мішків зібраного сміття,
  • 15+ прибраних локацій,
  • 75+ учасників толок.

Учасники діяли за планом, запропонованим сільською радою у взаємодії з мешканцями. Деякі пункти виникли прямо напередодні. Наприклад, прибрати гілля з валів на вул. Володимирській у Білогородці.

А десь чекали сюрпризи. Днями у Святопетрівському мешканка села Анна Єфименко та її донька Даша зібрали 14 мішків торішнього листя по вул. Володимирській.

Сьогодні ж, 10 квітня, у кожному селі до працівників апарату, структурних підрозділів та депутатів сільської ради також доєдналися волонтери.

У Музичах стало чистіше та світліше. Волонтери працюють:

Два тижні напередодні мешканці сповіщали про локації, які потребують очищення та прибирання. Тепер таких місць стало менше.

Прибирання силами сільської ради: підсумки дня

Хочеш зробити гарно – почни з себе, вирішили в Білогородській сільській раді та дружньо стали до роботи всі: голова, старости, депутати, працівники апарату, структурних підрозділів. Без поділення за посадами – сміттю байдуже, воно є, його треба прибрати.

Звіти з локацій. Білогородка:

Вул. Жовтнева. Тут працювала команда на чолі з депутатом сільської ради Сергієм Петровським, до якої приєднався голова Антон Овсієнко.

Вул. Київська.

вул. Володимирська, Лісна, Лісова. Стисло, але відверто від команди депутата В’ячеслава Воловика:

вул. Меліоративна, Спаська, Шкільна. Оу, тут знайдені цілі клондайки:

Святопетрівське. Місцеві адепти викидання сміття хтозна куди чомусь дуже полюбляють улюблену зону відпочинку мешканців. Сьогодні тут «відвантажили» 42 мішки зі сміттям.

А що там у Бобриці? Силами активу місцевої громади поводженню з відходами приділяється належна увага, втім все одно – сміття плодиться, як кошенята навесні:

Хоча більшості з цих локацій просто могло не бути: абсолютну першість посідають побутові відходи, які скидають в ярах, лісосмугах, вздовж узбіч доріг. А іноді – прямо поруч з дитячими майданчиками та облаштованими зонами відпочинку.

Що далі

Попереду ще 4 тижні генерального прибирання нашого спільного дому. Приєднуйтеся та робіть власний внесок у підтримання чистоти та створення охайного середовища.

Відчуйте власну причетність до розбудови сучасної затишної громади без сміття. Один ранок роботи на свіжому повітрі, і ви маєте:

  • відновлений дитячий майданчик,
  • комфортну зону відпочинку,
  • чисте узбіччя звичної дороги,
  • глибоке задоволення від участі у важливій справі.

Графіки толок та локації публікуватимуться щотижня. Також кожної п’ятниці звітуємо про роботу сил благоустрою та працівників комунальних підприємств, які свій місячник благоустрою почали ще два тижні тому. Звіти тут і тут.

P.S. Скидайте світлини з толок у Ваших селах у коментарях до допису на сторінці Білогородської сільської ради в Фейсбуці. Надихайте та залучайте друзів, сусідів, рідних.

Як гуртом батька легше бити, так разом легше залишити в минулому кричущу проблему засміченості територій громади.

Попередній

Розпорядження №65 про скликання чергової восьмої сесії

Наступний

Громадське обговорення: чи працюють засоби заспокоєння дорожнього руху в Білогородці