widget will appear here

Білогородська сільська рада

Пор затвердження порядку денного.

Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Про затвердження старости Гореницького старостинського округу.

Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №14 від 20 листопада 2020 року «Про утворення виконавчого комітету Білогородської сільської ради його чисельності та затвердження персонального складу».

Про покладення обов’язків з державної реєстрації актів цивільного стану на члена виконавчого комітету Білогородської сільської ради.

Про прийняття на баланс Білогородської сільської ради транспортних засобів.

Про внесення змін до відомостей про юридичну особу Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти «Білогородська школа мистецтв» Білогородської сільської ради Бучанського райрну Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

Про внесення змін та затвердження в новій редакції штатного розпису Комунального підприємства «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ».

Про затвердження Програми медичного обслуговування населення (надання населенню медичних послуг) та співфінансування оплати медичних послуг понад обсяг, передбачений Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення Білогородської територіальної громади на 2021 рік.

Попередній

Результат поіменного голосування 6 сесії VIII скликання

Наступний

У Білогородці розповіли важливість дотримання правил пожежної безпеки