widget will appear here

Білогородська сільська рада

Білогородська сільська рада продовжує працювати згідно з обмеженнями «червоної зони». Через скасування чергової 8 сесії сільської ради VIII скликання Положення про конкурс на розроблення офіційного логотипу Білогородської територіальної громади не затверджено.

Втім наголошуємо, що конкурс відбудеться в запланований термін зі скороченням строку офіційного приймання конкурсних робіт. Про початок приймання обов’язково повідомимо з максимальним поширенням інформації в соціальних мережах громади.

Голосування відбудеться з 26 по 29 квітня на публічній сторінці Білогородського сільського голови Антона Овсієнка.

Закликаємо всіх зацікавлених в залученості до брендингу нашого спільного дому вже зараз опрацьовувати ідеї та готувати конкурсні заявки. Так ви матимете змогу надіслати роботи відразу після офіційного оголошення приймання робіт.

Нагадуємо технічне завдання на розроблення логотипу

🔰 Цільова аудиторія (для кого логотип): вік: 18 – 65+ років, чоловіки, жінки; усі верстви населення, які мешкають на території громади.

🔰 Навіщо потрібен логотип: уособлювати громаду-лідера: сучасну, інноваційну, привабливу для бізнесу, життя та відпочинку; сприяти формуванню спільної ідентичності всіх сіл громади.

🔰 Точки контакту та носії: офіційний сайт, соціальні мережі; фізичні носії – вивіски, рекламні та інформаційні дошки, іміджева поліграфія, сувенірна продукція тощо.

Відчуття

Технологічність, інновації, успішність, добробут, перспектива розвитку:

📌 є позиція зараз – стартова, з численними проблемами – перебоями з водою, енергопостачанням, інфраструктурними негараздами тощо;

📌 є бачення за рік – влада, яка за підтримки громади розв’язує важливі та актуальні питанням за планом соціально-економічного розвитку, має стратегічні програми та кошти для їх реалізації;

📌 є візія за 5 років – гарні дороги, вуличне освітлення, благоустрій, комунальні служби, які працюють чітко та злагоджено; розвинута соціальна інфраструктура, робочі місця всередині громади завдяки розвитку наявного бізнесу та залученню нового.

Форма та зміст

  • Мовні версії: українська, англійська
  • Назва: Білогородська територіальна громада / Bilohorodka territorial community

Дизайнерський продукт має враховувати місцеві візуальні образи, формулювати чітке позитивне позиціонування ОТГ, а також містити унікальні особливості.

Умови та проект Положення про проведення конкурсу на розроблення офіційного логотипу Білогородської територіальної громади

Попередній

Чисті села – охайна громада: хроніки весняного прибирання (ФОТО)

Наступний

У Київській області лишаються чинні карантинні обмеження