widget will appear here

Білогородська сільська рада

20 травня 2017 року  вся Києво-Святошинська громада долучилася до святкування 80-ї річниці Києво-Святошинського району.

(Києво-Святошинський район — район у Київській області України, розташований в центральній частині області, в лісостеповій зоні правобережжя Дніпра. Східною межею (понад 60 км) прилягає до Києва. Районний центр — місто Київ. Населення становить 170 644 осіб (на 1 грудня 2015). Утворений 1937 року.)

Урочистості відбулися 20 травня у місті Вишневому, за адресою: м. Вишневе, вул. Європейська (біля РАЦСу). На вулиці були встановлені намети, в яких розташувалися представники всіх громад району. Нагадаю, їх у районі – 52 населені пункти, що розподілені на 2 міські ради, 1 селищну раду та 25 сільських рад. Кожна сільська рада виставила свої кращі досягнення у праці, творчі колективи, спортивні досягнення тощо.
Білогородська сільська рада цього разу була представлена тематикою: Білогородка – спортивна. Кращі спортивні колективи нашої громади: представники наших найкращих клубів та секцій – представники наших футбольних команд, боксерів, спортсменів гирьовиків, клубу таеквон-до, співочий колектив та представники адміністрації Білогородки. Маленькі та дорослі спортсмени принесли з собою свої нагороди – медалі та виграні кубки, які були виграні не тільки в Українських змаганнях, а із змагань усього світу. Наш намет та його полички не змогли вмістити всіх кубків та нагород. На шиї деяких спортсменів були одягнені по 15 і більше медалей.

Творчий колектив «Веселі молодички» радував не тільки представників нашого намету, вони влаштували справжній концерт, на який послухати зупинялися сусіди та представники інших громад.

Всі представники громад Києво-Святошинського району створили святкову колона в якій вишикувалися спортсмени, співаки, творчі колективи, представники інтелігенції, військові, ветерани, учасники війни на сході (АТО). Вони пройшлися колоною повз символічну трибуну на якій учасників вітали представники обласної адміністрації та району.
Колону урочистої ходи органів місцевого самоврядування Білогородської сільської ради очолили представники адміністрації – секретар виконавчого комітету – Кожушко О.В, помічник сільського голови – Некрич П. Д., директор КП «АртСпорт» – Воловик В.І та інші.
Пропоную вам фотографії зі свята та хоч на мить зануритися у атмосферу, яка була на святкуванні 80 річчя Києво-Святошинського району.
Відео звіт та більш детальний репортаж – ми надамо згодом.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

ФОТОГАЛЕРЕЯ. 20 тарвня 2017 року - святкування 80-ї річниці Києво-Святошинського району

Наступний

Суботник з 18.03.17 по 15.04.17.