widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

УКРАЇНА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 08132
м. Вишневе, вул. Квітнева, 15, тел. 04598-7-28-22
№ 11
11  січня  2019 року
Керівникам органів
місцевого самоврядування

У останні роки в Києво-Святошинському районі збільшилась кількість  сімей, у членів яких сформовано наркотичну/алкогольну залежність. Це впливає на функціонування сімей, та особливо на виконання батьківських обов’язків щодо дітей, забезпечення їх повноцінного розвитку. Збільшилась кількість повідомлень про випадки домашнього насильства, недогляду за дітьми.

З метою надання практичної допомоги вищезазначеним особам Києво-Святошинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді налагоджено взаємодію та надається підтримка у функціонуванні груп взаємодопомоги Анонімних Алкоголіків та  Анонімних Наркоманів на території району. Наявні позитивні випадки припинення вживання алкоголю та психоактивних речовин. Зростає кількість осіб, що постійно відвідують групи.

З повагою,

директор центру                                                ОКСАНА МЕЛЬНИЧЕНКО

                                                                                                Додаток 1
                                                                                                до листа Києво-
                                                                                                Святошинського  РЦСССДМ

№ 11 від 11.01.2020 р.

Хочете позбавитись від вживання  алкоголю та наркотиків – зверніться до груп взаємодопомоги Анонімних Алкоголіків та  Анонімних Наркоманів

Анонімні Алкоголіки, Анонімні Наркомани (АА та АН) – це товариства чоловіків та жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силою і надією, щоб вони могли вирішити свою спільну проблему та допомогти іншим одужати від алкоголізму та наркоманії.

Єдиною вимогою для членства є бажання припинити питии, вживати психоактивні речовини. Немає вступних або обов’язкових внесків для членства в АА, АН; ми утримуємо самі себе через наші власні пожертвування.

АА та АН не пов’язане з будь-якою сектою, віросповіданням, політикою, організацією чи установою; не бажає брати участі у ніяких суперечках, не підтримує та не виступає проти жодних справ.

Наша головна мета – залишатися тверезими та допомагати іншим алкоголікам та наркозалежним досягти тверезості. 

АА З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

Що таке АА та АН?
Анонімні Алкоголіки, Анонімні Наркомани – це добровільне всесвітнє співтовариство чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, які зустрічаються разом, щоб досягти та підтримувати тверезість. Єдиною вимогою для членства є бажання кинути питии, вживати психоактивні речовини. Немає жодних вступних або обов’язкових внесків за членство в АА та АН.

Поточна чисельність
Вважається, що існує близько 115 000 груп і більш ніж 2 100 000 членів у 170 країнах. В Україні нараховується близько 240 груп АА та АН.

Стосунки зі сторонніми установами
Співтовариство прийняло політику «співпраці, але не приєднання» з іншими організаціями, що стурбовані проблемою алкоголізму та накрноманії. Ми не маємо ніякої думки з питань, що не стосуються АА та АН, і як не підтримуємо, так і не виступаємо проти будь-яких таких справ.

Як підтримується АА та АН
За роки свого існування Анонімні Алкоголіки та Анонімні Наркомани підтвердили і зміцнили традицію повністю спиратися на власні сили та відмовлятися від пошуку та прийняття вкладів від не-членів Спільноти. Всередині співтовариств сума, яку може пожертвувати будь-який член АА та АН, також обмежена.

Як члени АА та АН підтримують тверезість
Програма одужання в АА та АН передбачає повне утримання. Члени просто тримаються подалі від однієї чарки, наркотичних речовин кожного разу один день. Тверезість підтримується завдяки обміну досвідом, силами і надіями на зборах групи і завдяки запропонованим Дванадцяти Крокам для одужання від алкоголізму та наркоманії.

Чому Анонімні Алкоголіки, Анонімні Наркомани «анонімні»
Анонімність – духовна основа АА та АН. Це дисциплінує Товариство, щоб керувати собою, спираючись на принципи, а не на особистості. Ми – спільнота рівних. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму одужання, а не осіб, що беруть у ній участь. Анонімність у засобах масової інформації – це страховка для всієї Спільноти АА та АН, особливо для новачків, що їхнє членство в АА та АН не буде розкритим.

На відкриті збори АА та АН може прийти кожен
Будь-хто може відвідувати відкриті збори АА та АН. Вони звичайно складаються з розповідей ведучого і двох або трьох промовців, які діляться своїм досвідом, що стосується їх алкоголізму, наркоманії і їхнього одужування в АА та АН. …Закриті збори з обговореннями – тільки для алкоголіків та наркозалежних.

Як починалося АА та АН
АА було започатковано у 1935 р. нью-йоркським біржовим маклером і хірургом з Огайо (обох вже немає серед живих), які були «безнадійними» п’яницями. Вони заснували АА, прагнучи допомогти іншим, хто страждав від алкогольної хвороби, і залишатися тверезими самим. АА зростало з появою автономних груп, спочатку у Сполучених Штатах, а потім і в усьому світі.в подальшому розвинулися групи Анонімних Наркоманів.

Чого АА та АН не робить :

 • не надає початкову мотивацію для алкоголіків, наркозалежних до одужання…
 • не займається пошуком членів…
 • не займається дослідженнями та не підтримує їх…
 • не веде списків присутніх та не зберігає історій хвороб…
 • не приєднується до «рад» або громадських організацій…
 • не стежить і не намагається контролювати своїх членів…
 • не ставить медичних та психологічних діагнозів та не складає прогнозів…
 • не забезпечує детоксикацію, реабілітацію або послуги з догляду, госпіталізацію, ліки, або будь-яке медичне або психіатричне лікування…
 • не пропонує релігійні служби та не влаштовує відмову підопічного від наставника (чи навпаки)…
 • не бере участі у просвіті про алкоголь, наркотики…
 • не забезпечує житлом, продовольством, одягом, робочими місцями, грошима чи будь-якими іншими благами і не надає соціального забезпечення…
 • не надає консультацій з сімейних або професійних питань…
 • не приймає ніяких грошей, ніяких внесків з інших, окрім АА та АН, джерел…
 • не надає рекомендаційних листів для умовно-дострокового звільнення, адвокатам, працівникам суду, громадським організаціям, роботодавцям тощо.

Як Ви можете знайти групи Анонімних Алкоголіків у найближчому для Вас місці:
Інформацію про АА у місті Києві та області, Ви можете отримати, подзвонивши по телефону: (+38) 044-384-22-09. Волонтери в АА будуть раді відповісти на ваші запитання і/або зв’язати вас з тими, хто може допомогти.

Детальну інформацію про функціонування АА в Україні ви можете отримати звернувшись в офіс ГО УЦО АА: (+38) 096-527-87-52, (+38) 099-928-93-78, (+38) 093-573-03-55, або на сайті www.aa.org.ua.

Як Ви можете знайти групи Анонімних Наркоманів у найближчому для Вас місці:

Інформацію про Анонімних Наркоманів у місті Києві та області, Ви можете отримати, подзвонивши по телефону: (+38) 093-918-28-90. Волонтери в АН будуть раді відповісти на ваші запитання і/або зв’язати вас з тими, хто може допомогти.

Детальну інформацію про функціонування АН в Україні ви можете отримати звернувшись на сайт www.na-kiev.org 

Попередній

Оголошення про громадські слухання щодо розробки детального плану території земельної ділянки для розміщення житлового будинку по вул. Гетьманська, 38

Наступний

Виконавчий комітет Білогородської сільської ради визначив, де і як правопорушники відпрацьовуватимуть суспільно корисні роботи