widget will appear here

Білогородська сільська рада

Уже п’ятий рік поспіль село Бобриця – осередок спортивного та кінно-туристичного руху України. З 2016 року у цій мальовничій місцевості відбуваються дистанційні кінні пробіги. Організатор змагань – бобрицький Кінно-спортивний центр Arion Endurance Stables.

Минулої суботи, 12 червня, за підтримки Білогородського сільського голови Антона Овсієнка відбулися Відкриті клубні кваліфікаційні змагання «Кубок села Бобриця», що об’єднали вершників вікових категорій від 9 років з різних куточків громад Київської області.

Етапи турніру проходили у категоріях: CEN 80; CEN 40; CEN 40 pony-class; CEN 20; CEN 10А; CEN 10 pony, CEN 5 pony lead-rein.

Призери та переможці змагань отримали нагороди – кубки та медалі від Білогородської сільської ради, а керівник клубу та організаторка змагань Леся Гордієнко відзначена подякою Білогородського сільського голови Антона Овсієнка за розвиток кінного туризму у громаді.Вітаємо переможців та призерів:

дистанція 80 км:1 місце – Андрій Оністрат2 місце – Леся Гордієнко.

дистанція 40 км:1 місце – Таміла Тріканова2 місце – Роман Іваненко3 місце – Юлія Красікова4 місце – Ярослав Безверхий

дистанція 20 км: 1 місце – Володимир Серединський 2 місце – Вітацій Скоцик3 місце – Марія Куркіна

На дитячій дистанції на конях поні-класу перемогла дружба – Катерина Гордієнко та Марія Гребенік. Оцінювали майстерність наїзників головна суддя змагань Катерина Єзовська та технічний делегат, суддя міжнародного рівня Катерина Щербина.

За станом здоров’я тварин пильно слідкувала ветеринарна колегія у складі 4-х фахівців.

Кінні пробіги – відома та модна дисципліна кінного спорту в світі, яка посідає позицію лідеру через демократичність – вона доступна для вершників будь-якого віку, рівня підготовки. У пробіги приходять ті, хто любить природу, різноманітну погоду, кому набридли щоденні тренування в манежах, кому до душі відчувати повне єднання з конем впродовж декількох годин.

Пробіги – це змагання на швидкість, де основну роль відіграє витривалість коня. Змагання відбуваються в один, іноді – в два дні, зазвичай, із масовим стартом для всіх спортивних пар.

Усі дистанції пробігу від 40 до 160 км діляться на етапи (відрізки) довжиною від 15 до 40 км. Після проходження кожного етапу траси всі коні в обов’язковому порядку проходять ветеринарний контроль, де кваліфіковані ветеринарні лікарі перевіряють 9 показників здоров’я.

Попередній

Спортсмени Білогородської громади взяли участь в «Олімпійському дні-2021»

Наступний

Розіграно першість з волейболу Білогородської територіальної громади