widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці села Білогородка!

Запрошуємо взяти участь у громадських обговореннях щодо реконструкції пам’ятника полеглим воїнам Другої світової війни у селі Білогородка.

Обговорення відбувається з метою отримання громадської думки, виконання доручення згідно з протоколом №3 засідання топонімічної комісії при виконавчому комітеті Білгородської сільської ради від 21 травня 2024 року та дотримання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Громадські обговорення відбудуться біля вище зазначеного пам’ятника за адресою с. Білогородка, перетин вул. Володимирської та вул. Поштової, у суботу, 13 липня, об 11:00.

Посилання на протокол №3 топонімічної комісії при виконавчому комітеті Білгородської сільської ради від 21 травня 2024 року:

Запрошуємо до участі!

Попередній

УВАГА! ГРАФІК ПЛАНОВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В ЛИПНІ 2024 РОКУ

Наступний

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ: БУДІВНИЦТВО ТРУБОПРОВОДІВ, ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ, ШОСЕ, ДОРІГ, АЕРОДРОМІВ І ЗАЛІЗНИЧНИХ ДОРІГ; ВИРІВНЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ