widget will appear here

Білогородська сільська рада

Сьогодні, 2 березня, в приміщенні Білогородської сільської ради відбулася зустріч із представниками кампанії «Гвардія наступу».

У зустрічі взяли участь Білогородський сільський голова Антон Овсієнко, начальник відділу надзвичайних ситуацій Білогородської сільської ради Юрій Петрович Козенко, командири підрозділів ДФ №1 Білогородської ТГ та начальник відділу кадрів бригади «Рубіж» із Гвардії наступу.

Обговорили поточну ситуацію та динаміку вступу громадян до «Гвардії». Представник бригади розповів детальніше про підрозділ, умови вступу та призову, мотивацію, забезпеченість і підготовку вступників, які бажають піти саме до «Рубежу».

Нагадаємо, до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині.

Чим вже вона відома?

  • 24 лютого 2022 року ротна тактична група бригади першою прийняла бій із російськими спецпризначенцями в районі аеропорту «Антонов» у Гостомелі, що відіграло важливу роль в обороні столиці.
  • Вродовж березня 2022 року група бригади відзначилася в боях у районі населених пунктів Ірпінь, Гута-Межигірська та Мощун, завдавши відчутних втрат ворогу.
  • Бійці брали участь у боях за Рубіжне на Луганщині. Воїни бригади стійко захищали Сєвєродонецьк, поки його не було зруйновано російською авіацією та артилерією.

Сьогодні кожен вмотивований українець може долучилися до воїнів бригади «Рубіж»!

Детальніше про кампанію «Гвардія наступу» та інші бригади ви можете дізнатися тут.

Приєднуйтесь до «Гвардії Наступу»! Час повертати законні рубежі країни!

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ, ПІДСОБНИХ І ДОПОМІЖНИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПІДПРИЄМСТВАМИ ПЕРЕРОБНОЇ, МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В МЕЖАХ БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Наступний

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ ЧЕРГОВОЇ 38 СЕСІя БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ