widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

В Міністерстві соціальної політики України повідомили, що відповідні виплати субсидій профінансовано для отримувачів на всій території, де працюють органи соціального захисту населення.

Нагадуємо, для забезпечення виплати людям з окремих міст та районів, де через активні бойові дії органи соціального захисту населення не мали змоги працювати, Уряд запровадив спеціальний механізм централізованого нарахування та виплати грошових допомог, пільг та субсидій.

Зокрема: Київська область – Бучанський та Вишгородський райони, міста Буча, Ірпінь, Славутич.

Наразі Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики проводить у цих містах і районах централізоване нарахування грошових допомог, пільг та житлових субсидій.

Після цього Мінсоцполітики спрямує необхідне фінансування до Ощадбанку, який забезпечить перерахування виплат людям.

Ощадбанк здійснюватиме це наступним чином:

• Тим громадянам, які одержували виплати на рахунки в банках, АТ «Ощадбанк» перерахує кошти на ті самі рахунки.

Отже, якщо Ви отримуєте субсидію, пільги або грошові допомоги на картку, Вам не треба нікуди звертатись, і нічого додаткового робити. Ви отримаєте все на ту саму картку.

• Тим громадянам, які отримували виплати через Укрпошту, Ощадбанк здійснить грошовий переказ через міжнародну платіжну систему «MY TRANSFER» (МАЙ ТРАНСФЕР).

Для того, щоби отримати грошовий переказ, достатньо звернутися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до будь-якого відділення Ощадбанку на території України.

Також можна зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку за номером: 0800210800 та перенаправити переказ до іншого банку, у якому людині зручно отримати виплату.

В будь-якому випадку, навіть якщо отримувач не звернеться за переказом в найближчі місяці, то всі належні суми будуть йому виплачені у наступних виплатних періодах.

Попередній

конкурс грантів для мікропідприємців. можна отримати до 4500 євро.

Наступний

РІШЕННЯ №39 виконавчого комітету Білогородської сільської ради