widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

Інформація для осіб, які розмістили в себе внутрішньо переміщених осіб:

1.       Відділ з питань соціального захисту або особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, вносять відомості щодо приміщень приватного житлового фонду, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб у Білогородській сільській територіальній громади, до веб-ресурсу «Прихисток»: https://prykhystok.in.ua/

Для внесення відомості щодо приміщень приватного житлового фонду, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб у Білогородській сільській раді необхідно звернутись до відділу з питань соціального захисту за адресою: с. Білогородка, вул. Михайла Величка, 1(кабінет №5)  для надання відповідної згоди та відомостей про житлове приміщення.

2.       Особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати заяву за формою згідно з додатком 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 (зі змінами).

3.       Особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, зобов’язані в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості заяву за формою згідно з додатком 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 (зі змінами) з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, із зазначенням можливості у подальшому розміщувати внутрішньо переміщених осіб у цьому житловому приміщенні.

4.       Для отримання компенсації особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає заяву до відділу з питання соціального захисту Білогородської сільської ради.

Заяви можуть бути подані в паперовій формі до відділу з питань соціального захисту за адресою: с. Білогородка, вул. Михайла Величка, 1 (кабінет №5) або в електронній формі на електронну адресу:  bilsoczah@ukr.net.

Якщо заява подається у паперовій формі, при собі треба мати:

•        документ, який посвідчує особу;

•        документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника.

Якщо подається в електронній формі до такої заяви додаються електронні копії:

•        документа, який посвідчує особу, що розмістила внутрішньо переміщених осіб;

•        документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документа, що підтверджує повноваження представника власника.

ДОВІДКОВО:

Компенсація надається у зв’язку із безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які після 24 лютого 2022 року з території територіальних громад, розташованих в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Перелік територіальних громад затверджено накозом Мінреінтеграції від 22.12.2022 № 309.

Компенсація надається фізичним особам – громадянам України віком від 18 років, які є власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, крім членів своєї сім’ї, для покриття понесених ними витрат, пов’язаних з розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких житлове приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи (далі – людино-день), з дня її розміщення, але не раніше дати взяття на облік внутрішньо переміщених осіб відповідним органом або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.

Кількість людино-днів визначається шляхом додавання кількості внутрішньо переміщених осіб, які проживали у житловому приміщенні, наданому для розміщення внутрішньо переміщених осіб, в кожний день місяця.

Сума компенсації за кожен людино-день визначається на рівні 30 гривень.

Компенсація надається за умови відсутності заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги.

Факт відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, підтверджує своїм підписом, що проставляється у заяві про отримання компенсації.

За інформацією
Відділу з питань соціального захисту
Білогородської сільської ради

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Наступний

УВАГА! ГРАФІК ПЛАНОВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В ЛЮТОМУ 2023 РОКУ