Рішенням виконавчого комітету Білогородської сільської ради від 28 вересня 2021 року  № 136/1 погоджено КП «ККП с. Білогородка» Інвестиційну програму на 2022 рік у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Інвестиційна програма розроблена з урахуванням вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб`єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020р. № 191.

Комунальне підприємство «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» є надавачем послуг у с. Білогородка Бучнського району Київської області у сфері централізованого теплопостачання.

В основу Інвестиційної програми покладені наступні заходи:

 1. Ремонт міні-котелень по вул. О.Саєнка,4,8.
 2. Ремонт міні-котельні ДС «Барвінок» по вул. О.Саєнка,34а.
 3. Ремонт міні-котельні Школа №1 по вул. Сосніних,2 .
 4. Проведення робіт по обладнанню міні топкових модулями зв’язку за адресами:вул. Володимирська,89, вул. Сосніних,2, вул. О.Саєнка,4,8,34а .
 5. Ремонтно-будівельні роботи по ремонту котелень за адресами:вул. Сосніних,2, вул. О.Саєнка,4,8,34а, вул. Володимирська,33,60,89. 
 6. Облаштування вузлів комерційного обліку тепла в дитячому садочку за адресою: вул. О.Саєнка,34а.
 7. Облаштування вузлів комерційного обліку тепла в сільській раді за адресою: вул. Володимирська,33.
 8. Облаштування вузлів комерційного обліку тепла в будинку культури за адресою: вул. Володимирська,60.
 9. Облаштування вузлів комерційного обліку тепла в школі №2 за адресою: вул. Володимирська,89.
 10. Облаштування вузлів комерційного обліку тепла в гуртожитках за адресою: вул. О.Саєнка,4,8.
 11. Облаштування вузлів комерційного обліку тепла в школі №1 за адресою: вул. Сосніних,2.

Загальний обсяг коштів, за рахунок яких будуть виконуватися заходи інвестиційної програми на плановий період (2022 рік), становить 735,92 тис.грн., з них амортизаційні відрахування – 734,66 тис. грн., що враховуються в структурі тарифів, та  виробничі інвестиції з прибутку – 1,26 тис. грн.

Згідно наказу від 14.12.2007 року № 218 «Про затвердження Методичних рекомендацій оцінки економічної ефективності інвестицій в енергозберігаючі проекти на підприємствах житлово-комунального господарства» Міністерства з питань житлово-комунального господарства України очікувана економія паливно-енергетичних ресурсів від встановлення вузлів обліку теплової енергії  складає до 5%. Тому економічний ефект інвестиційної програми становить 142,3  тис.грн. , при цьому термін окупності 5 років.

Рішення № 136/1. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2022 рік у сфері теплопостачання

Інвестиційна програма КП ККП с.Білогородка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2022 рік у сфері теплопостачання

Попередній

Інформаційне повідомлення КП «ККП с. Білогородка»

Наступний

Інформаційне повідомлення КП «Святопетрівське»