Рішенням виконавчого комітету Білогородської сільської ради від 28 вересня 2021 року  № 136/3 погоджено ПКГ «Гореничі» Інвестиційну програму на 2022 рік у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Інвестицій на програма розроблена з урахуванням вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб`єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020р. № 191.

Метою Інвестиційної програми є: забезпечення питною водою населення , бюджетні установи та інших споживачів, відведення господарсько-побутових стоків, а також підвищення надійності та якості обслуговування споживачів. 

Водопостачання :

З метою безперебійного надання послуг з централізованого водопостачання планується придбання резервних водяних насосів в кількості 5 шт. , а також постійного обліку піднятої води – купівля лічильників води в кількості 3 шт. для подальшого встановлення.

 Водовідведення:

З метою забезпечення безперебійного обліку стоків планується купівля лічильника для встановлення на очисні споруди села Гореничі.

Для виконання заходів, передбачених Інвестиційною програмою на 2022 рік, необхідні фінансові ресурси в розмірі 195 852,95 грн. Фінансові потреби, необхідні для реалізації Інвестиційної програми за рахунок прибутку, планується забезпечити за рахунок коштів споживачів, що будуть надходити від реалізації послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в частині включення до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік в сумі 26 916,06 грн. та за рахунок амортизаційних відрахувань в сумі 168 936,89 грн. включених до собівартості тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення.

Рішення №136/3. Про погодження інвестиційної програми підприємства комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2022 рік у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Інвестиційна програма ПКГ Гореничі на 2022 рік у сфері ВВ (Частина 1)

Інвестиційна програма ПКГ Гореничі на 2022 рік у сфері ВВ (Частина 2)

Попередній

Інформаційне повідомлення КП «Святопетрівське»

Наступний

Повідомлення КП «ККП с. Білогородка» про погодження інвестиційної програми