widget will appear here

Білогородська сільська рада

На землю під Києвом чекає ціновий обвал

 

 

Білогородка з висоти пташиного польоту, центр Білогородки, 2017 рік
Білогородка з висоти пташиного польоту, центр Білогородки, 2017 рік

Земля навколо столиці дешевшає. Кожен сезон ціни все більше радують покупців і все більше засмучують тих, хто купив землю, щоб заробити згодом на перепродажу.

Ріелтори кажуть – дна ринок ще не досяг. Третина власників ніяк не можуть повірити, що ціни впали. Ще як мінімум років 5 ділянки в прилеглих до Києва селах і містечках не будуть рости в ціні – це точно, кажуть експерти.

Село Білогородка на Житомирській трасі. До столиці – два кілометри. Два роки тому земля тут була на вагу золота. 10 тисяч доларів сотка. Яскравий доказ престижності місця – численні замки і котеджні містечка, що виросли серед полів в останні роки. А от зараз тут можна купити землю вчетверо дешевше. 

На сьогодні 80 відсотків власників землі знизили ціни втричі, а часом і в чотири рази. Але причина спаду цін – не тільки криза. Справа в тому, що в самій популярній 15-ти кілометровій зоні навколо столиці залишилися переважно ділянки без комунікацій.

Ціни на земельні ділянки в Конча-Заспі впали майже втричі і будуть падати ще. 

І це ще не пік спаду цін, говорять експерти. Але і за таких знижених цін купують елітну землю в 15-ти кілометровій зоні небагато. У кого є гроші – стали віддавати перевагу землі подалі від Києва.

За матеріалами: «Обозреватель. Кияни».

 

Попередній

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ. РІШЕННЯ № 22, про проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів Білогородка та Шевченкове

Наступний

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ про проведення весняної планової суцільної дератизації в населених пунктах Києво-Святошинського району Київської області у 2018 році