widget will appear here

Білогородська сільська рада

Інформація виконавчого комітету Білогородської сільської ради про засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності
згідно
оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності , що було опубліковано на сайті 13 лютого 2020 року

Виконавчий комітет Білогородської сільської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1168 га,  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, кадастровий номер 3222480401:01:118:5025, що розташована за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Богатирська.

Назва об’єкта оцінки: земельна ділянка площею 0,1168 га,  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, кадастровий номер 3222480401:01:118:5025.

Цільове призначення: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул.  Богатирська.

Власник земельної ділянки: Білогородська сільська рада.

Платник робіт з оцінки: виконавчий комітет Білогородської сільської ради.

Мета проведення оцінки: визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого продажу.

Підстава: Рішення 49 сесії Білогородської сільської ради  від 24 січня 2020 року № 622.

Запланована дата оцінки: 17 березня 2020 року.


Протокол

засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

с. Білогородка                                                             17.03.2020 року

            Присутні: голова комісії Зуєв М.А., члени комісії: Кулинич А.В., Давиденко Я.М., Воловик В.І., Миколаєнко О.В., Шевчук І.В.

На засіданні комісії присутні не менше двох третин її складу, отже засідання комісії є правомочним.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Розгляд письмових пропозицій претендентів-суб’єктів оціночної діяльності та визначення переможця суб’єкту оціночної діяльності, якого буде залучено для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1168 га,  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, кадастровий номер 3222480401:01:118:5025, що розташована за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Богатирська.

СЛУХАЛИ:

 1. Пропозицію голови комісії обрати секретарем комісії Кулинич А.В., через відсутність Дідковського Є.В.

Голосували: За-5

Проти – відсутні

Утримались – 1

Вирішили: для проведення даного засідання комісії секретарем комісії обрано Кулинич А.В.

 1. Секретаря засідання Кулинич А.В., яка повідомила голову та присутніх членів комісії про те, що на розгляд комісії надійшло чотири пропозиції від суб’єктів оціночної діяльності, а саме:
 1. ТОВ «Комплексна оцінка майна»;
 2. ТОВ «Експертні та Інженерні рішення»;
 3. ТОВ «Естейт –Експерт»;
 4. Українська універсальна біржа.

Після розкриття запечатаних конвертів та порівняння пропозицій та документів суб’єктів оціночної діяльності встановлено наступне:

 1. ТОВ «Комплексна оцінка майна» код ЄДРПОУ 43147934 подано заяву про участь у конкурсі, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 701/19, кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок Слюсаренка О.В., посвідчення про підвищення кваліфікації Слюсаренка О.В., Інформація про претендента, інформацію щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності про наявність такого досвіду, конкурсна пропозиція та калькуляція вартості робіт в сумі 5 000 грн., термін виконання робіт зазначений в 3 робочі дні;
 2. ТОВ «Естейт –Експерт» код ЄДРПОУ 41382310 подано заяву про участь у конкурсі, виписку з ЄДРПОУ, Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 924/18, кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок Буйських О.С.., посвідчення про підвищення кваліфікації Буйських О.С., Інформація про претендента, інформацію щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності про відсутність такого досвіду, конкурсна пропозиція та калькуляція вартості робіт в сумі 6 000 грн., термін виконання робіт зазначений в 3 календарних дні;
 3. ТОВ «Експертні та інженерні рішення» код ЄДРПОУ:42975546 подано заяву про участь у конкурсі, Інформацію про претендента, Інформацію про досвід роботи в якій зазначено про відсутність такого досвіду, виписка з ЄДРПОУ, сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 446/19, кваліфікаційне свідоцтво оцінювача Хоменко О.С., Посвідчення про підвищення кваліфікації Скрипко О.С., витяг з Державного реєстру оцінювачів, кваліфікаційне свідоцтво оцінювача Хоменко О.С., конкурсну пропозицію щодо ціни та терміну виконання робіт, яка становить 6 000 грн. та може бути виконана за 3 робочих дні.
 4. Українська універсальна біржа код ЄДРПОУ 25158707 подано заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів, інформація про учасника, кваліфікаційне свідоцтво оцінювача Борсук О.В., посвідчення про підвищення кваліфікації Борсук О.В., витяг з державного реєстру оцінювачів, кваліфікаційне свідоцтво оцінювача Сверловича М.В., Інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів в якому вказано про наявність такого досвіду та відображено інформацію про 27 договорів на виконання аналогічних робіт з оцінювання, Ліцензія на проведення землеоціночних робіт, сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 436/19, конкурсна пропозиція та калькуляція яка передбачає виконання робіт протягом 5 календарних днів та вартість послуги з оцінювання в 2430,00 грн.

ВИСТУПИЛИ:

Голова та члени комісії, які обговорили пропозиції, що надійшли.

Під час обговорення встановлено наступне.

Найнижчою ціновою пропозицією є пропозиція Української універсальної біржі в сумі 2430,00 грн., одночасно із цим ними надано всі підтвердні документи, що передбачені Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затверджений Рішенням виконкому Білогородської сільської ради № 62 від 24.07.2019 року.

Наступною найнижчою пропозицією є пропозиція суб’єкта оціночної діяльності ТОВ «Комплексна оцінка майна», яким також надано всі підтвердні документи, що передбачені Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затверджений Рішенням виконкому Білогородської сільської ради № 62 від 24.07.2019 року.

Цінові пропозиції суб’єктів оціночної діяльності ТОВ «Експертні та Інженерні рішення» та ТОВ «Естейт –Експерт» є однаковими (6 000 грн.), підтвердні документи надані, однак у обох оцінювачів відсутній досвід з оцінювання подібних об’єктів. Окрім цього, у претендентом на оцінювання ТОВ «Експертні та інженерні рішення» також до конкурсної документації додані кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки Хоменко О.С. та посвідчення про підвищення кваліфікації Скрипко О.С., однак не додані документи, підтверджуючі зміну прізвища з «Хоменко» на «Скрипко».

ПРОГОЛОСУВАЛИ:

 1. ТОВ «Комплексна оцінка майна» –
 • ЗА: 1
 • Проти: 5
 • Утримались: відсутні
 1. ТОВ «Експертні та Інженерні рішення» –
 • ЗА: відсутні
 • Проти: 6
 • Утримались: відсутні
 1.  ТОВ «Естейт –Експерт» –
 • ЗА: відсутні
 • Проти: 6
 • Утримались: відсутні
 1. Українська універсальна біржа
 • ЗА: 5
 • Проти: відсутні
 • Утримались: 1

ВИРІШИЛИ:

Переможцем конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання визнати: Українську універсальну біржу, код ЄДРПОУ 25158707, про що повідомити останню.

Голова комісії                                                                                                        М.А. Зуєв

Секретар комісії                                                                                                    А.В. Кулинич

Присутні члени комісії:

 Я.М. Давиденко

І.В. Шевчук

В.І. Воловик

О.В. Миколаєнко

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ про те, що КП «ККП с. Білогородка» буде здійснювати прийом громадян переважно в телефонному режимі

Наступний

Рекомендації основних профілактичних та протиепідемічних заходів з метою недопущення та поширення на території України та Києво-Святошинського району випадків COVID - 19