widget will appear here

Білогородська сільська рада

Інтерв’ю з Ярославою Кісілевич, ученицею 9-А класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яка зайняла 3 місце на Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка

Ярослава Кісілевич учениця 9 класу, Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, прийняла участь, та зайняла 3 місце у Міжнародному «Мовно-літературному» конкурсі імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчообдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Найкращих юних знавців творчості Великого Кобзаря, усіх, хто любить Україну, вірить у перемогу, хто свято шанує творчість генія, мову, культуру, традиції нашого народу зустрічали у стінах Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

Після виконання конкурсних робіт учні, студенти, педагоги, батьки зібралися на свято для вшанування переможців обласного етапу конкурсу. Для всіх учасників свята звучало музичне вітання від переможця Всеукраїнського телевізійного шоу «Україна має талант» Віроніки Морської та народного вокального ансамблю «Співограй» міста Біла Церква.

Теплі слова вдячності та поваги прозвучали для тих, хто завжди поруч із юними шевченкознавцями, – мудрих, унікальних, обдарованих, завжди готових до звершень педагогів.

Дізнавшись про перемогу нашої односельчанки у Міжнародному «Мовно-літературному» конкурсі, ми завітали до Ярослави у школу та поспілкувались. Ярослава виявилася не тільки дуже розумною і милою дівчинкою, а й вихованою, дуже скромною, доброю і порядною ученицею. Інтерв’ю з Ярославою Кісілевич та Алою Миколаївною – вчителем україньської мови та літератури, яка готує дівчинку до конкурсів дивіться на ЮТУБ каналі.

Попередній

Великодні поминальні молитви на кладовищах села Білогородки та Шевченкове - в суботу, неділю та понеділок (14-16 квітня 2018 року)

Наступний

Непрості будні комунальників КП "ККП Білогородка". Інтерв'ю з директором, Рибачуком Анатолієм Степановичем