widget will appear here

Білогородська сільська рада

21 грудня 2017 року в селі Білогородка відкрився пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф за адресою: вул. Михайла Величка, 4-Б (Білий шоколад).

Постійний пункт базування швидкої медичної допомоги та медицини катастроф в с. Білогородка

Пройшло рівно два місяця з часу відкриття ППБ (пункта постійного базування) в нашому селі. Ми попросили Тетяну Іванівну ВОЛОТОВСЬКУ  – завідувача підстанції – лікаря з медицини невідкладних станів м. Боярка станції екстреної (швидкої) медичної допомоги проаналізувати роботу  цих перших двох місяців роботи. Розмова вийшла цікава та змістовна. Тетяна Іванівна розповіла не тільки про перші дні та місяці роботи, про побутові умови Пункта, про забезпеченість ліками, про кількість викликів та наявність кваліфікованого медичного персоналу, а й дала практичні поради для пересічних громадян: як вести себе під час сильних морозів; як захиститися від епідемії кору; як правильно викликати швидку медичну допомогу; які дані повідомляти при викликах швидкої та дала багато інших практичних медичних порад.

Вона також ще раз нагадала загальний телефон чергового – 103
та чергового  Боярської підстанції – +38(045)984-22-03
 

Про все це дивіться в інтерв’ю з Тетяною Іванівною Волотовською

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

На Пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф с. Білогородка (Фастівська філія КЗ КОР “Київський обласний центр ЕМД та МК”) потрібні медичні працівники (лікарі та фельдшери) з повною або частковою зайнятістю. Передбачається робота у складі виїзної лікарської або фельдшерської бригади  екстреної медичної допомоги.

Місце роботи : Пункт постійного базування екстреної медичної допомоги та медицини катастроф с Білогородка, вул. Михайла Величка, 4-Б (Білий шоколад,  5 хв. від зупинки “Центр”)

Попередній

Підвищення тарифів на проїзд Київ – Білогородка. Об’єктивна чи суб’єктивна реальність!?

Наступний

ОЧІКУЄТЬСЯ СИЛЬНЕ ПОХОЛОДАННЯ В УКРАЇНІ 24-27 ЛЮТОГО