widget will appear here

Білогородська сільська рада

З метою запобігання поширенню на території Київської області, гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, при жовтому рівні діятимуть такі карантинні обмеження:

• обов’язкове носіння маски в громадських приміщеннях та громадському транспорті;

• заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;

• не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;

• кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із наповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;

• спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів площі тощо.

Водночас обмеження жовтого рівня епідемічної небезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Повний перелік заборон, рекомендацій та пропозицій у документі:

Протокол_№_20 від 21.09.2021

Попередній

Графік відключення електропостачання у жовтні 2021 року

Наступний

ДСНС нагадує правила користування пічним опаленням