widget will appear here

Білогородська сільська рада

Київська область не приєднується до столичного «локдауну». Таке рішення було прийнято під час позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 2 квітня 2021 року.

Як доїхати до Києва в період дії чинних карантинних обмежень

Громадський транспорт у Київській області продовжує працювати в режимі заповнюваності 50% місць для сидіння. Згідно з рішенням Комісії, перевізники мають дотримуватися затвердженого графіку руху в години-пік:

🚌 зранку – з 7.00 до 10.00;
🚌 ввечері – з 16.00 до 20.00.

В інший час перевізникам дозволено зменшувати або збільшувати кількість транспортних засобів на маршруті в залежності від заповнюваності транспортних засобів.

❗❗❗ Мешканці, які працюють у Києві на підприємствах критичної інфраструктури та мешкають на території Білогородської громади, мають звернутися до свого керівництва з запитом щодо отримання перепустки для проїзду в столичному наземному громадському транспорті та метрополітені 🙌

Для отримання спецперепусток керівники підприємств та організацій мають надіслати лист на директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Перепустки видаються згідно з Порядком отримання спецперепусток на проїзд у громадському транспорті.

Які карантинні обмеження діють у Київській області

Згідно з протоколом №4 від 19 березня 2021 року на території Київської області заборонено:

 • Проведення релігійних богослужінь дозволено за умови забезпечення площі приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу;
 • Перевезення пасажирів на автобусних маршрутах у кількості понад 50 відсотків місць для сидіння;
 • Приймання відвідувачів барами, ресторанами, кафе тощо, крім адресної доставки та замовлень на винос;
 • Роботу торговельно-розважальних та дитячо-розважальних центрів;
 • Роботу закладів культури та проведення культурних масових заходів, басейнів, спортивних заходів.  Окрім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів. Вони можуть проводитися без глядачів та за умови дотримання учасниками санітарних і протиепідемічних заходів;
 • Діяльність непродовольчих ринків/ павільйонів та ярмарків.

Що дозволено:

 • роботу магазинів продовольчої групи, аптек, зоомагазинів, магазинів побутової хімії та торгівлі квітами;
 • Реалізація непродовольчої групи товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки та замовлень на винос.

Що обмежено:

 • Роботу ресторанів в готелях;
 • Відвідування сторонніми особами установ та закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, та інші особи які потребують особливого догляду, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено.

Робота закладів освіти:

 • учні всіх закладів освіти області, окрім садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів після канікул навчатимуться дистанційно.

Водночас в залежності від епідемічного стану на окремих територіях рішеннями місцевих комісій з питань ТЕБ і НС можуть видаватися рекомендації щодо призупиннення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності.

Чинні карантинні обмеження на території Київської області діятимуть до 9 квітня. У разі продовження дії «червоної зони» буде прийнято відповідний протокол Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протокол №8 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Попередній

Готуйте ідеї: розробляємо логотип Білогородської територіальної громади

Наступний

Графік відключення електропостачання в квітні 2021 року