widget will appear here

Білогородська сільська рада

Випускні в дитячих садках – завжди зворушлива подія. У Білогородській громаді другий тиждень тривають святкові заходи, під час яких малеча прощається з улюбленими вихователями та починає шлях до першого шкільного дзвоника.

Сьогодні, 27 травня, випускний бал відбувся в ЗДО «Перлинка» в селі Музичі. Вихованців старшої групи «Бджілка» та їхніх наставниць і наставників привітав Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

«Щиро вітаю вас із першим випускним. Зичу яскравих миттєвостей безтурботного дитинства, успіхів у навчанні, терпіння батькам у вихованні. Дякую вихователям за вашу щоденну працю та ці щасливі посмішки», – сказав Антон Овсієнко.

Дітки отримали подарунки від сільського голови – книжки, що занурюють малечу до чарівного світу казки та водночас навчають корисним навичкам.

Перед тим маленькі зіроньки сьогоднішнього ранку в Музичах потішили проникливими віршиками, піснями та справжнім вальсом.

Випускників вітали педагоги та працівниці дитячого садку, вихованці середньої групи «Ромашка» та молодшої групи «Сонечко». Лунали теплі щирі слова, віршики, що розчулювали всіх – дорослих та діточок.

Уже завтра, 28 травня, святкові заходи відбудуться в селі Гореничі в ЗДО «Сонечко», а в суботу, 29 травня, – у Святопетрівському в ЗДО «Буратіно».

Попередній

Житлові субсидії: що змінилося для українців

Наступний

Оголошення про конкурс