widget will appear here

Білогородська сільська рада

Комунальне підприємство “ККП с. БІЛОГОРОДКА” вітає всіх мешканців сіл Білогородка та Шевченкове з Чистим четвергом!

Закликаємо всіх жителів нашої громади зробити чистими Ваші будинки, подвір’я, двори, садиби, присадибні ділянки, провести прибирання території біля своїх осель згідно затверджених “Правил благоустрою та санітарного утримання територій”. Просимо всіх перед святами забезпечити чистоту та порядок на вулицях нашої рідної Білогородки! 

Закликаємо всіх жителів нашої громади приєднатись до впорядкування села, мешканців багатоповерхівок та приватного сектору – пофарбувати паркани біля своїх осель, побілити бордюри, впорядкувати клумби біля будинків та газони обабіч доріг. Просимо власники всіх приватних об’єктів: магазинів, офісів, торговельних закладів та промислових підприємств, промислових об’єктів також облаштувати прилеглі до споруд території, прибрати непотріб та торішнє опале листя, встановити урни для сміття.

Комунальне підприємство “ККП с. БІЛОГОРОДКА” закликає білогородчан долучитись до корисної справи – прибрати, причепурити вулиці, свої помешкання, садиби та зробити їх ЧИСТИМИ, а ми докладемо всіх зусиль щоб підтримувати наведений спільними зусиллями порядок та чистоту!

 

Попередній

ПАМ’ЯТКА ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ: про величезну шкоду та заборону спалювання сухої трави

Наступний

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ. РІШЕННЯ № 22, про проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів Білогородка та Шевченкове