widget will appear here

Білогородська сільська рада

Оголошуємо конкурс на розроблення логотипу Білогородської територіальної громади. Наразі ми створюємо наш спільний дім із десяти сіл та шукаємо символ, який єднає нашу громаду, уособлює сучасність та робить знаною.

Звертаємо увагу: про дату початку офіційного приймання конкурсних робіт оголосимо додатково. Через карантин чергову 8 сесію Білогородської сільської ради VIII скликання скасовано. Втім зважаючи на високий суспільний запит щодо участі в брендингу громади та щоби не гаяти час, конкурс починається за плановою датою 25 березня.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБКУ ЛОГОТИПУ

Цільова аудиторія (для кого логотип):вік: 18 – 65+ років, чоловіки, жінки; усі верстви населення, які мешкають на території громади.

Навіщо потрібен логотип: уособлювати громаду-лідера: сучасну, інноваційну, привабливу для бізнесу, життя та відпочинку; сприяти формуванню спільної ідентичності всіх сіл громади.

Точки контакту та носії: офіційний сайт, соціальні мережі; фізичні носії – вивіски, рекламні та інформаційні дошки, іміджева поліграфія, сувенірна продукція тощо.

Відчуття

Технологічність, інновації, успішність, добробут, перспектива розвитку:

  • є позиція зараз – стартова, з численними проблемами – перебоями з водою, енергопостачанням, інфраструктурними негараздами тощо;
  • є бачення за рік – влада, яка за підтримки громади розв’язує важливі та актуальні питанням за планом соціально-економічного розвитку, має стратегічні програми та кошти для їх реалізації;
  • є візія за 5 років – гарні дороги, вуличне освітлення, благоустрій, комунальні служби, які працюють чітко та злагоджено; розвинута соціальна інфраструктура, робочі місця всередині громади завдяки розвитку наявного бізнесу та залученню нового.

Форма та зміст

Мовні версії: українська, англійська

Назва: Білогородська територіальна громада / Bilohorodka territorial community

Дизайнерський продукт має враховувати місцеві візуальні образи, формулювати чітке позитивне позиціонування ОТГ, а також містити унікальні особливості.

Умови проведення конкурсу

  • Конкурс триває з 25 березня до 30 квітня 2021 року
  • До участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які містять такі елементи візуальної ідентифікації громади: 1) емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення); 2) опис (ключова ідея).
  • До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що містять: прізвище, ім’я, по-батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронну адресу.
  • Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді за адресою: Білогородська сільська рада вул. Володимирська, 33, с. Білогородка, Бучанський район Київської обл., 08140, або ел. поштою: info.bilohorodka@gmail.com.
  • Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.
  • Переможець визначається шляхом онлайн-голосування з 26 до 29 квітня 2021 року на публічній сторінці Білогородського сільського голови Овсієнка А.М. (https://www.facebook.com/anton.ovsiienko) через підрахунок позначок «Подобається».
  • Підсумки оформлюються протоколом засідання Оргкомітету, створеного згідно з розпорядженням Білогородського сільського голови.

Положення про проведення конкурсу: http://bilohorodka.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/Konkurs-na-rozrobku-logotypu-Bilogorodskoyi-terytorialnoyi-gromady.pdf

Попередній

НКРЕКП: ДТЕК має вжити заходи щодо забезпечення безперервного електропостачання

Наступний

«Червоний рівень»: як працює сільська рада в умовах посилених обмежень