widget will appear here

Білогородська сільська рада

Запрошуємо мешканців Білогородської громади взяти участь у конкурсі «Будуємо країну без бар’єрів разом!».

Метою конкурсу є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проєкти.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм.

Свої проєкти надсилайте до 18 січня включно на адресу: projects.bilohorodka@gmail.com

Аплікаційна форма для участі у конкурсі проєктних ініціатив.

Категорії, у яких проходить конкурс:

освіта в соціальній сфері;
медичне забезпечення соціальних категорій населення;
ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
правове забезпечення;
соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво;
державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
реабілітація / оздоровлення;
спорт;
наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані в збірці соціальних ініціатив. Також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду.

Контактна особа:

+380982463864 – Тетяна Забродіна, начальник відділу інвестиційної політики та управління проєктами Білогородської сільської ради.

Довідково: На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

Попередній

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білогородської сільської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами та методики розрахунку плати за тимчасове користування місцем розташування спеціальної конструкції для розміщення зовнішньої реклами на території Білогородської сільської ради»

Наступний

Опалювальний сезон у розпалі: правила пожежної безпеки у побуті