widget will appear here

Білогородська сільська рада

Комунальне некомерційне підприємство
«Центр первинної  медико-санітарної допомоги»
Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області

ЄДРПОУ: 38943382

Фактична та юридична адреса: 08140, Київська область, Бучанський район, с. Білогородка, вул. Володимирська, 17

Директор: Ткаченко Олег Андрійович

Тел.: +380442980070

Приймальня: +380442980065

Електронна адреса: kscpmsd@gmail.com

Назва структурного підрозділуГрафік прийманняАдресаПІБ завідувачаНомер контактного телефону
Білогородська амбулаторія загальної практики сімейної медицини08:30-16:42 ПН-ПТ, СБ,НД – вихіднийКиївська обл, Бучанський р-н, с. Білогородка, вул. Володимирська, 17Болотнюк Олена Володимирівна0442980068
Святопетрівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини08:30-16:42 ПН-ПТ, СБ,НД – вихіднийКиївська обл., Бучанський р-н, с. Святопетрівське, вул. Центральна, 140 БКуровська Маріанна Миколаївна0504761361
Святопетрівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини №208:30-16:42 ПН-ПТ, СБ,НД – вихіднийКиївська обл., Бучанський р-н, с. Святопетрівське, вул. Богдана Хмельницького, 5Карпова Юлія Вікторівна0503292107
Гореницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини08:30-16:42 ПН-ПТ, СБ,НД – вихіднийКиївська обл., Бучанський р-н, с. Гореничі, вул. Нова, 3Зінченко Олександр Андрійович0931036275
Музичанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини08:30-16:42 ПН,СР,ПТ; СБ,НД – вихіднийКиївська обл., Бучанський р-н, с. Музичі, вул. Михайлівська, 5Берчук Ростислав Олегович0971650147
Бобрицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини08:30-16:42 ВТ,ЧТ; СБ,НД – вихіднийКиївська, обл., Бучанський р-н, с. Бобриця, вул. Шкільна, 6Берчук Ростислав Олегович0505648635
Перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах медичних послуг з надання ПМД:

1.    Загальний  аналіз крові.
2.    Загальний аналіз сечі
3.    Глюкоза крові
4.    Загальний холестерин.
5.    Вимірювання артеріального тиску.
6.    Електрокардіограма.
7.    Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.
8.    Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Перелік медичних послуг з надання первинної медичної допомоги (ПМД):

1. Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

2. Проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів.

3. Динамічне спостереження за пацієнтами із діагностованими хронічними захворюваннями (супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами), що включає комплекс діагностичних та лікувальних втручань, які передбачені галузевими стандартами.

4. Надання в межах ПМД невідкладної медичної допомоги у разі розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнтам, якщо такий розлад стався під час прийому пацієнта лікарем з надання ПМД та якщо пацієнт не потребує екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

5. Направлення відповідно до медичних показань пацієнтів, які не потребують екстреної медичної допомоги, для надання їм вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

6. Взаємодія з надавачами вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги з метою своєчасного діагностування та забезпечення лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів з урахуванням особливостей стану здоров’я пацієнта.

7. Проведення обов’язкових медичних втручань щодо пацієнтів з наявними факторами ризику розвитку окремих захворювань.

8. Проведення профілактичних втручань, що включає: вакцинацію відповідно до вимог календаря профілактичних щеплень; підготовлення та надсилання повідомлень про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення; проведення епідеміологічних обстежень поодиноких випадків інфекційних хвороб.

9. Надання консультативної допомоги, спрямованої на усунення або зменшення звичок і поведінки, що становлять ризик для здоров’я (тютюнокуріння, вживання алкоголю, інших психоактивних речовин, нездорове харчування, недостатня фізична активність тощо) та формування навичок здорового способу життя.

10. Динамічне спостереження за неускладненою вагітністю та (у разі потреби) направлення до лікаря акушера-гінеколога закладу вторинної медичної допомоги.

11. Здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною.

12. Надання окремих послуг паліативної допомоги пацієнтам усіх вікових категорій, що включає: регулярну оцінку стану важкохворого пацієнта та його потреб; оцінку ступеня болю та лікування больового синдрому; призначення наркотичних засобів та психотропних речовин відповідно до законодавства, включаючи оформлення рецептів для лікування больового синдрому; призначення лікування для подолання супутніх симптомів (закрепи, нудота, задуха тощо); консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом; координацію із забезпечення медичних, психологічних тощо потреб пацієнта.

13. Направлення пацієнтів відповідно до медичних показань для надання їм паліативної допомоги в обсязі, що виходить за межі ПМД.

14. Призначення лікарських засобів та медичних виробів, технічних засобів медичної реабілітації з оформленням відповідних документів згідно з вимогами законодавства.

15. Ведення первинної облікової документації, оформлення довідок, листків непрацездатності та направлень для проходження медико-соціальної експертизи, а також лікарських свідоцтв про смерть.

16. Взаємодія з соціальними службами для пацієнтів, соціальні умови життя яких впливають на здоров’я.

17. Взаємодія із суб’єктами системи громадського здоров’я.