widget will appear here

Білогородська сільська рада

З 00 год 00 хв З 00 год. 00 хв 1 травня на території Київської області скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС 30 квітня, повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

Водночас на Київщині продовжують діяти деякі обмеження. Відтак із  00 год. 00 хв. 1 травня на території Київської області забороняється:

 • перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту
 • перебування на вулицях без документів;
 • самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
 • проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі, крім заходів, які перелічені протоколом комісії.
 • приймання відвідувачів у кінотеатрах з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць;
 • здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, в кількості більшій, ніж 50 відсотків місць, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.
 • проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо;
 • робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
 • розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років);
 • відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
 • проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
 • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів загальної площі приміщення, басейнів більше ніж чотири особи на одній доріжці для індивідуальних занять або шість осіб для спортивно-тренувальних груп.

Протокол №11 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.04.2021 р.

Протокол №2 засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня у зв’язку з епідемічною ситуацією на території Київської області, спричиненою коронавірусом 2019-nCov від 30.04.2021 р.

Розпорядження №44 Про запровадження протиепідемічних заходів щодо недопущення поширення гострої hеспіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Бучанського району Київської області Бучанської РДА від 30.04.2021 р.

Джерело: пресслужба Київської ОДА

Попередній

Чисті села – охайна громада: хроніки весняного прибирання 5 (ФОТО)

Наступний

КОДА попереджає: в Україні новий спалах африканської чуми свиней