widget will appear here

Білогородська сільська рада

Літо – пожежонебезпечна пора року.

15.06.2017 на третьому відділенні с. Білогородка горів лісовий масив. 

Лісовий масив біля “маєтку Турчинова”, так називають місцеві цей масив, – горів ліс. Причина пожежі, за словами місцевих жителів, навмисний підпал. Або, як вони кажуть, є у них жінка, яка не зовсім адекватна і може діяти за якимись своїми уявними життєвими схемами. Така схема цього разу привела її в цей лісовий масив з факелом. Вона розпалила 4 осередки в різних місцях лісу. Добре, що її вчасно побачили з вогнем місцеві мешканці, що живуть поруч з лісом, і відібрали небезпечну вогняну іграшку. Телефонні дзвінки в пожежну частину не дали бажаного ефекту – пожежники так і не з’явилися. Довелося місцевим сім’ям з дітьми самотужки гасати по лісі з лопатами та гілками гасити серйозний вогонь, що охоплював все більшу й більшу територію.

Місцевий лісник вчасно примчався на цю пожежу, та очолив гасіння пожежі (йому відразу зателефонували). Як він каже:” Мені часто доводиться гасити пожежі. То, люди забудуть загасити полум’я після шашликів, то дітлашня гралася… А такого, щоб хтось навмисне підпалював ліс – у моїй практиці ще не було”.

Добре, що він приїхав вчасно та встиг загасити декілька осередки вогню вчасно, які ще не встигли розгорітися на велику територію! Добре, що місцеві жителі вчасно побачили жінку з факелом! Добре, що місцеві жителі відразу збіглися з лопатами та підручними засобами та з великим зусиллям погасили полум’я! Добре, що цього дня, у цьому місці лісу – не було вітру!

І ще багато причин можна назвати, які не дозволили запалати лісові. А пожежна так і не з’явилася?

Висновків можна зробити багато. Але, основний з них такий – будьмо обережні з вогнем! Літо, час для відпочинку в лісових масивах, романтичні вогнища з друзями, прогулянки лісом з цигарками тощо – то ж, пам’ятаймо про те, що вогонь – це небезпечне явище, коли він виривається з під контролю людини!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”19″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

Княжа вольниця - народний аматорський хор, с. Білогородка

Наступний

17 червня 2017 року відбулася подія для любителів футболу Білогородської громади