widget will appear here

Білогородська сільська рада

Вчора, 22 червня, Білогородська територіальна громада отримала допомогу від UNICEF Україна – канцелярію та канцелярські набори до наступного навчального року.

Усього було отримано комплектів на 800 школярів, учнів Білогородської ЗОШ №2. Очікується ще доукомплектування загальною кількістю на 4000 осіб.

Повна передача канцелярських приладів планується до 1 вересня до усіх освітніх закладів громади, щоби діти мали все необхідне для навчання.

Наступного навчального року планується збільшення учнів у школах нашої громади. Зокрема, за парти сядуть діти – внутрішньо переміщені особи.

Щиро дякуємо БФ «Волонтерський рух» – офіційному партнеру UNICEF Україна, зокрема пані Наталії Гнатюк – директорці благодійного фонду, яка сприяла передачі допомоги до нашої громади.

Довідково: Організація UNICEF відома в усьому світі, створена ще у 1946 році. UNICEF є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу.

Перелік офіційних сторінок наших партнерів:

UNICEF Ukraine (Facebook)

UNICEF Ukraine (Instagram)

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ»» (Facebook)

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ»» (Instagram)

Наталія Гнатюк (Facebook)

Наталія Гнатюк (Instagram)

Сьогодні, в умовах війни, увага всього світу прикута до України. Представники UNICEF в Україні працюють у сферах медицини, освіти, просвітництва. Особливий фокус уваги – на задоволення потреб дітей.

Попередній

Результати поіменного голосування позачергової 27 сесії Білогородської сільської ради

Наступний

«ДВА ПРАПОРИ - ОДНА ПЕРЕМОГА»: ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРАПОРУ КРИМСЬКИХ ТАТАР