widget will appear here

Білогородська сільська рада

Більше 20 центральних вулиць міста будуть перекриті.

Міністерство внутрішніх справ України опублікувало схему вулиць, на яких буде заборонено або обмежено рух під час проведення фіналу Ліги чемпіонів у Києві.

З 20:00 25 травня до 06:00 27 травня будуть повністю або частково перекриті такі вулиці: Паркова дорога (від 21 до 25 травня – цілодобово), вулиця Городецького, Бессарабська площа, вулиця Бассейна, вулиця Хрещатик (з Майдану Незалежності до площі Льва Толстого), вулиці Володимирська та Терещенківська, вулиця Льва Толстого, вулиці Еспланадна, Шота Руставелі та Рогнідинська, бульвар Лесі Українки, вулиці Саксаганського та Велика Васильківська, вулиці Жилянська, Фізкультури, Ділова, Івана Федорова та Предславинська, вулиці Євгена Коновальця, Німецька та Тверська.

Частково обмежено рух з 20:00 25 травня до 06:00 27 травня буде на бульварах Лесі Українки та Тараса Шевченка, вулиці Євгена Коновальця, Анрі Барбюса та Літній. На вулиці Госпітальній та Лабораторному провулку цілодобово діятиме обмеження руху від 27 квітня до 10 червня.

Вулиця Хрещатик від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького лишатиметься повністю перекритою до 31 травня.

Читайте також: У центрі Києва обмежать рух перед фіналом Ліги чемпіонів: які вулиці будуть “закриті”

Цьогорічний фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 26 травня у Києві. За трофей змагатимуться мадридський “Реал” та клуб з однойменного британського міста “Ліверпуль”. Напередодні, іноземні вболівальники поскаржились на те, що ціни на житло в Києві під час фіналу ЛЧ зросли в кілька десятків разів. Близько 2000 фанатів “Реалу” вже повернули квитки. У зв’язку з цим АМКУ взявся за готелі, які у десятки разів підвищили ціни на житло в дні фіналу Ліги чемпіонів АМКУ розпочав перевірку київських готелів. 

Попередній

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ! Правила зарахування до 1-го класу на 2018-2019 навчальний рік.

Наступний

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ! Про прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів