widget will appear here

Білогородська сільська рада

 
ОЛЕКСАНДРА РИБАЧУКА – ОБРАНО ДЕПУТАТОМ БУЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ.
 
 
“Я вдячний всім, хто підтримав мене на цих місцевих виборах, всім хто вірив і хто сумнівався, всім хто допомагав і складав конкуренцію.
Щиро вдячний командам Європейської Солідарності в Білогородській та Борщагівській територіальних громадах. Не буду писати особисто, бо допомагали дуже багато людей.
Але найбільше я вдячний кожному, хто в день виборів, повірив у мене та віддав свій голос.
Я ніколи не був в політичних партіях і відповідно не міг претендувати на перші місця в списку.
Серед 54-х кандидатів в партійному списку я був 32-й. При цьому, по всім обрахункам в районну раду від ЄС мало проходити не більше 17-ти кандидатів.
Як тут перемогти, ніхто не знав, обмежені умови про заходи через Covid, брак часу, велика територія округу, 48 тисяч виборців, задача практично неможлива.
Але амбіції і шанс випробувати себе були.
Щоб потіснити інших кандидатів у партійному списку, треба було суттєво перемагати на окрузі і набирати не менше 500 голосів підтримки.
З одного боку це не важко, а з іншого дуже складно, бо дуже велика конкуренція.
Я вирішив використати свої бізнесові навички, онлайн маркетинг, facebook, youtube, застосував якісний дизайн в поліграфії і саме важливе, домовився про підтримку з великою кількістю людей та навіть з конкурентами.
Я провів максимально чесну і відкриту виборчу кампанію, я нікому нічого не обіцяв, просто чесно говорив про себе, свої досягнення та наміри в роботі депутата.
 
І як результат, після тривалих затяжних обрахунків, сьогодні я отримав інформацію, що мене обрано депутатом Бучанської районної ради.
Велика кількість голосів та підтримка посунула мою кандидатуру на перші місця в партійному списку.
Я ще не знаю що мене чекає в політичній кар‘єрі, бо з 2021 року все буде реформовано, але те, що наша громада отримала свого представника в районі заслуга всіх і кожного.
І ця перемога для мене, знак про те, що щось в житті я зробив правильно і йду вірним шляхом.”
 
 
 
Олександр Рибачук, депутат Бучанської районної ради
Далі буде…
Попередній

Прізвища офіційного складу депутатів Білогородської сільської ради та очільника ОТГ

Наступний

Білогородська громада отримала свого представника в районі - Олександра Рибачука обрано депутатом Бучанської районної ради