widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

5-6 травня у Білогородській територіальній громаді відбудеться тренінг «Проекти Бюджету участі (Громадського бюджету) – написання грантових заявок та їхня оцінка».

Мета: в часі курсу учасники вмітимуть готувати проекти, знатимуть секрети прийняття позитивних рішень про фінансування проектів Бюджету участі (Громадського бюджету) та за програмами міжнародної технічної допомоги.

Після курсу зможуть підготувати власні проекти та подати їх на розгляд донорів та в рамках конкурсів Бюджету участі (Громадського бюджету).

Підстава: 20 травня в Білогородській громаді розпочнеться приймання проектних пропозицій бюджету участі з терміном реалізації до кінця бюджетного року.

На реалізацію проектів у бюджеті Білогородської сільської ради на 2021 рік передбачений 1 млн грн. Мінімальна сума проекту – 20 тис. грн, максимальна – 1 млн грн з урахуванням вартості проектно-кошторисної документації (ПКД) та з урахуванням +10% від загальної вартості проекту.

Білогородська територіальна громада зареєстрована на платформі E-Dem, де відбуватиметься приймання заявок. Уточнений календарний план приймання та розгляду заявок надаємо додатково.

Для участі в тренінгу прохання зареєструватися: https://forms.gle/NpiGPGvcxAuqPzW59

Зичимо всім небайдужим до розвитку нашого спільного дому успіхів та вдалих проектів.

Програма занять тут.

Довідка про тренера Руслана Краплича тут.

З боку Білогородської сільської ради забезпечуємо друкованими матеріалами, смачною кавою та гарантуємо гарний настрій.

Попередній

Великдень 2021: рекомендації щодо святкування під час пандемії

Наступний

Оголошення про конкурс