widget will appear here

Білогородська сільська рада

У Білогородській громаді триває акція «16 днів проти насильства». Сьогодні, 8 грудня, працівники служби у справах дітей завітали до Святопетрівської ЗОШ із програмою «Я хочу жити в світі без насильства» на підтримку акції «16 днів проти насильства».

До акції також доєдналися спортсмени КП «Святопетрівське», спортивного клубу «Легіон» на чолі з головним тренером Миколою Косюком та його вихованцями:  Даниїлом Сургальовим, срібним призером Кубку світу з кікбоксингу WAKO, та бронзовим призером Кубку Європи з кікбоксингу WAKO Назаром Ковальчуком.

Спортсмени провели майстер-клас для учнів восьмих класів. Навчили деяким прийомам самооборони, поділилися «фішками» і «лайфхаками». А ще – дали змогу застосувати прийоми на практиці, звісно з дотриманням усіх норм безпеки.

Захід настільки усім сподобався, що директор школи Сергій Защитинський запросив спортсменів провести додатковий майстер-клас для всіх охочих учнів школи. І вже не в навчальному кабінеті, а у спортивній залі.

У програмі «Я хочу жити в світі без насильства» в рамах акції «16 днів проти насильства» взяли участь усі заклади середньої освіти Білогородської громади.

Перші заняття відбулися 2 та 3 грудня в школах Білогородки, 6 грудня – у Гореничах та Музичах. 

Нагадаємо, акція «16 днів проти насильства» триває з 25 листопада до 10 грудня. У цей період працівники служби у справах дітей та відділу надання соціальних послуг проводять спеціальні заходи, скеровані на просвітництво та роз’яснення різних аспектів насильства.

Якщо ви опинилися в складній ситуації, звертайтеся по допомогу до фахівців Білогородської сільської ради. Більш детальну інформацію можете отримати за тел. +380674572093.

Разом і лише, коли звертаємо увагу, піклуємося про тих, хто в скруті, проявляємо любов, зробимо нашу громаду більш безпечною та сприятимемо зупиненню насильства.

Попередній

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Наступний

У ЦНАПі відбулися навчання з подання декларацій та отримання ліцензій з пожежної безпеки