widget will appear here

Білогородська сільська рада

Сьогодні, 20 лютого 2023 року, відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. Уже дев’ятий рік у цей день ми згадуємо про подвиг учасників Революції гідності в 2013–2014 роках та вшановуємо пам’ять загиблих під час протестів.

Цьогорічні заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні пройдуть під гаслом «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни».

«Надзвичайно важливо, особливо під час війни, не забувати те, з чого все починалось. Бо це фактично була перша битва російсько-української війни. Це була битва за наші цінності, за європейське майбутнє, за свободу. Вшанування героїв Небесної Сотні й тих наративів, які заклав Майдан, – це те, що стоїть поперек горла російським авторитарним лідерам», – відзначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час пресконференції, приуроченої до пам’ятної дати.

Довідково: пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У цей день в 2014 році під час Єврореволюції на вулиці Інститутській, в Києві силові підрозділи режиму президента Януковича почали розстрілювати протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».

О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

Пам’ятаємо наших героїв – це ті люди, які першими почали творити історію сильної, незалежної країни.

Слава Україні!

#ЦеПроСвободу
#Бути_гідним
Попередній

Рішення №839 Про встановлення ставки зі сплати земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання на 2023 рік

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ