widget will appear here

Білогородська сільська рада

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області; вул. Володимирська,33, с Білогородка, 08140; код за ЄДРПОУ – 04358477; категорія замовника – органи місцевого самоврядування.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  «Капітальний ремонт спільної велосипедно-пішохідної доріжки по вул.Лугова (від вул.Лісна до вул.Саєнка) в с. Білогородка Бучанського району Київської області (код ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)»
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-04-005680-а

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: «Капітальний ремонт спільної велосипедно-пішохідної доріжки по вул.Лугова (від вул.Лісна до вул.Саєнка) в с. Білогородка Бучанського району Київської області (код ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)», складено згiдно з вимогами Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві», що є обrрунтуванням технічних та якiсних характеристик предмета закупiвлi.

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2024 рік.
  2. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Білогородською сільською радою Бучанського району Київської області в складi розроблення проектно-кошторисної документацiї замовлено проходження експертної оцiнки кошторисної частини проектної документації.

Згідно експертного звіту від 18 грудня 2023 року № 0539/23ЕК загальна кошторисна вартість будівництва складає 7444606,00 грн. з ПДВ.

Обґрунтуванням очікуваної вартості капітального ремонту спільної велосипедно-пішохідної доріжки по вул.Лугова (від вул.Лісна до вул.Саєнка) в с. Білогородка Бучанського району Київської області є витрати на ремонт без врахування коштів на утримання служби замовника та інжинірингові послуги та коштів на проєктно-вишукувальнi роботи, експертизу та авторський нагляд. Таким чином, очікувана вартість капітального ремонту спільної велосипедно-пішохідної доріжки по вул.Лугова (від вул.Лісна до вул.Саєнка) в с. Білогородка Бучанського району Київської області 7 216 874,40 грн. з ПДВ.

Попередній

«СКЛАДОВІ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОГС: ПУБЛІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ» – ТРЕНІНГ ДЛЯ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Наступний

УВАГА! ГРАФІК ПЛАНОВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В ЛИПНІ 2024 РОКУ