widget will appear here

Білогородська сільська рада

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області; вул. Володимирська,33, с Білогородка, Бучанського району, 08140; код за ЄДРПОУ – 04358477; категорія замовника – органи місцевого самоврядування.
  2.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту код за ДК 021:2015 35730000-0 (Система РЕБ мобільна 4 діапазонна DELTA-TEC Loli X або еквівалент)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-02-002083-a

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби. 

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2024 рік.
  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість визначається відповідно до пункту 4 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» від 18.02.2020 №275.

Очікувана вартість закупівлі товару, визначена на основі загальнодоступної відкритої цінової інформації, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі.

Попередній

Рішення LXVII сесії №2721 про затвердження генерального плану села Святопетрівське бучанського району Київської області

Наступний

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ: АСТРОНОМІЧНІ ТА ОПТИЧНІ ПРИЛАДИ