widget will appear here

Білогородська сільська рада

До уваги жителів села Білогородки про необхідність термінового щеплення домашніх тварин (собак та котів)

У населеному пункті с. Білогородка в період з 03 грудня 2020 року буде проводитися щеплення тварин (собак та котів) проти СКАЗУ!

Така необхідність виникла у зв’язку із загибеллю дикої червоної лисиці від сказу по вулиці Пасічна та продовження карантинних обмежень терміном на 60 днів з 03 грудня 2020 року.

Щоб запобігти таким випадкам, просимо повідомляти про такі випадки в державну службу ветеринарної медицини району. Також необхідно терміново щепити домашніх тварин ( собак та котів ) проти сказу. В селі Білогородка буде проводитись подвірний обхід та щеплення тварин проти сказу лікарями ветеринарної медицини. Просимо належно поставитись до щеплень, не відмовлятись від вакцинації собак та котів та сприяти роботі служби ветеринарної медицини. Ця територія оголошується неблагополучною щодо цього захворювання.

Щеплення тварин безкоштовне !!!

Також по бажанню власника можна щепити тварин від сказу в приватних ветеринарних клініках, але повідомити про щеплення у державну ветеринарну службу.

Ще раз звертаємо увагу, що карантинні заходи на території Білогородки триватимуть 60 днів. Щоб безкоштовно вакцинувати вихованця господарі тварин можуть зателефонувати ветлікарю по телефону 067-790-35-68.

Начальник Києво-Святошинської районної державної лікарні ветеринарної медицини
 
ДАВИДЕНКО
ВАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ
08132,
м. Вишневе,
вул. Балукова, 28
+38 (04598) 52616
+38 (050) 385-78-63

 

Попередній

Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта"

Наступний

Результати поіменного голосування другого пленарного засідання II позачергової сесії Білогородської сільської ради VIII скликання