widget will appear here

Білогородська сільська рада

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

    Повна назва – Детальний план території під розміщення виробничого комплексу в с.Гореничі Бучанського району Київської області» (далі– ДПТ)..

Відповідно до нового адміністративно-територіального устрою с. Гореничі відноситься до Білогородської сільської ради з центром в с. Білогородка Бучанського району Київської області

Метою розроблення детального плану території під розміщення виробничого комплексу в с.Гореничі є уточнення положення генерального плану с. Гореничі з врахуванням даних державного земельного кадастру та суміжних земельних ділянок і визначити планувальну організацію та розвиток території, яка перебуває у власності.

  Територія проектування, загальною площею 1,5548 га, розташована в південній частині с. Гореничі Бучанського (колишнього Києво-Святошинського)  Київської області. Згідно з намірами містобудівного освоєння територію проєктування передбачається використовувати для виробничої забудови.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: 

  Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області (08140, Київська обл., Бучанський район, c. Білогородка, вул. Володимирська, 33).

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

а) дата початку та строки здійснення процедури:

  Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки Детального плану розпочнеться з . 30 липня 2021 року  і триватиме до 30 серпня 2020 року ;

  Проект Детального плану та звіту про його стратегічну екологічну оцінку та повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану та звіту про його стратегічну екологічну оцінку розміщенно на сайті Білогородської  сільської ради: https://bilogorodka.com.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): 

Надання письмових (або в електронному вигляді) зауважень та пропозицій до Білогородської сільська рада Бучанського району Київської області (08140, Київська обл., Бучанський район, c. Білогородка, вул. Володимирська, 33).е-пошта: bilogorod.rada@gmail.com

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

  Громадські слухання відбудуться об 12.00 год 30 серпня 2021 р в приміщенні  будинку культури Білогородської сільська рада Бучанського району Київської області (08140, Київська обл., Бучанський район, с.Білогородка, вул.Володимирська, 60). 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Білогородської сільська рада Бучанського району Київської області (08140, Київська обл., Бучанський район, c. Білогородка, вул. Володимирська, 33).е-пошта: bilogorod.rada@gmail.com

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

  Білогородської сільська рада Бучанського району Київської області (08140, Київська обл., Бучанський район, c. Білогородка, вул. Володимирська, 33).е-пошта: bilogorod.rada@gmail.com . Строк подання з 30.07.2021 до 30.08.2021 р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Білогородська сільська рада  

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Підстави для проведення транскордонних консультацій відсутні.

Попередній

Оголошення про громадські слухання

Наступний

Рішення 13 сесії Білогородської сільської ради VIII скликання від 27 липня 2021 року