widget will appear here

Білогородська сільська рада

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області; вул. Володимирська,33, с Білогородка, Києво-Святошинського району, 08140; код за ЄДРПОУ – 04358477; категорія замовника – органи місцевого самоврядування.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Утилізація сміття та поводження зі сміттям код за ДК 021:2015 90510000-5 (Вивезення побутових відходів у спеціальних пакетах)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-17-012549-а

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби.

  • Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2023 рік.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість визначається відповідно до пункту 4 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» від 18.02.2020 №275.

Очікувана вартість закупівлі послуг, визначена на основі загальнодоступної відкритої цінової інформації, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та на основі отриманих комерційних пропозицій від надавачів послуг, передбачених закупівлею.

Попередній

«НЕБЕСНА СОТНЯ – ПЕРШІ ГЕРОЇ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ»: ВІД 20 ЛЮТОГО 2014 РОКУ ДО СЬОГОДНІ

Наступний

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПО МАТЕРІАЛАХ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ