widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

Звертаємося до вас із проханням вчасно сплачувати комунальні послуги та уникати заборгованостей по комунальних рахунках.

Адже погашення значного обсягу боргів населення за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до початку опалювального періоду 2022/2023 рр. є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними та комунальними підприємствами своїх зобов’язань, зокрема в частині розрахунків за природний газ з постачальником.

В умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023 рр. одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та відповідні комунальні послуги.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дає змогу здійснювати виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води.

У розпал активних бойових дій на території Київської області держава не зобов’язувала сплачувати вчасно комунальні рахунки, тим самим йшла на поступки населенню, розуміючи те, що багато людей не мали змоги працювати та отримувати заробітну плату.

Втім на сьогодні ситуація більш стабільна, багато хто повернулися на робочі місця.

Тим часом комунальні підприємства продовжують працювати в повному обсязі та забезпечувати життєво важливі потреби населення – вивезення сміття, прибирання прибудинкових та неприбудинкових територій. Також виконують усі роботи, пов’язані із водовідведенням та постачанням води до ваших будинків і квартир та повністю залежать від сплати комунальних послуг населенням.

Дякуємо за розуміння!

Білогородська сільська рада
та комунальні підприємства
Білогородської громади

Попередній

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ БІЛОГОРОДСЬКОЇ ГРОМАДИ: ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАСОБАМИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Наступний

ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ МОЗ УКРАЇНИ ВІДНОВИВ СВОЮ РОБОТУ: ПОСЛУГИ, КОНТАКТИ, КАТЕГОРІЇ