widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

Згідно з рішенням №2390 Білогородської сільської ради VIII скликання від 23 лютого 2024 року затверджений перелік вулиць і провулків, що підлягають перейменуванню, на території Білогородської сільської територіальної громади:

 • Білогородка – вул. 30 років Перемоги, вул. Гагаріна, вул. Комарова, вул. Матросова, вул. Чайковського, вул. Чехова
 • Бобриця – вул. Мічуріна
 • Гореничі – вул. Гагаріна, вул. Лермонтова, вул. Матросова
 • Лука – вул. Булгакова
 • Музичі – вул. Ватутіна, вул. Гагаріна, пров. Першотравневий
 • Неграші – вул. Ватутіна
 • Стоянка – вул. Пушкіна, вул. Громова, вул. Мересьєва, вул. Рябінова, вул. Ушакова

Перейменування вулиць відбувається згідно з рішенням №2050 Білогородської сільської ради VIII скликання від 07 грудня 2023 року «Про затвердження Положення про порядок найменування або перейменування об’єктів нерухомого майна, площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, майданів, набережних, мостів, розташований на території Білогородської сільської територіальної громади».

Положення передбачає наступну процедуру:

Клопотання на ім’я сільського голови із зазначенням П.І.Б. суб’єкта подання, який пропонує зміну назви, поштової адреси та номера телефону громадянина чи  представника трудових колективів, який пропонує найменування або зміну імені;

 • Адреса або схема розташування об’єктів права власності на території громади;
 • Пояснювальна записка, яка містить обґрунтування пропозиції, що вноситься;
 • Інформаційна довідка про фізичну особу, ім’я якої пропонується присвоїти, ювілейну, святкову чи історичну дату або назву історичної події – у випадку, якщо їх пропонується присвоїти об’єкту права власності

Таке клопотання розглядається топонімічною комісією, створеною згідно з рішенням №2050, яка пропонує наступний алгоритм дій:

 • Варіанти нових назв вулиць надають самі мешканці вулиць або провулків, які підлягають перейменуванню. Для цього доцільно створити ініціативну групу, яка і буде суб’єктом клопотання, а також проведе попередні громадські обговорення за участю депутата сільської ради, закріпленого за відповідним округом.
 • Клопотання опрацьовуються під час засідання топонімічної комісії, після чого оголошуються громадські слухання згідно з постановою КМУ №989 від 24.10.2012 року.

За підсумками громадських слухань питання щодо перейменування вулиць або провулків виноситься на розгляд чергової сесії Білогородської сільської ради і приймається остаточне рішення згідно з варіантом, запропонованим громадянами.

Це забезпечує прозорість прийняття рішень і дає змогу врахувати бажання мешканців вулиць і провулків, які підлягають перейменуванню.

Якщо потрібна допомога з організацією обговорень на вашій вулиці, будь ласка, звертайтеся до Білогородської сільської ради за тел. +380989608150.

Попередній

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАПРАВНОГО КОМПЛЕКСУ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ НИХ

Наступний

#STOP_SEXСТИНГ: БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ