widget will appear here

Білогородська сільська рада

До адміністрації Білогородської сільської ради надійшла телефонограма про різку зміну погоди та можливість, у зв’язку з цим, виникнення надзвичайних ситуацій і подій техногенного та природного  характеру на системах життєзабезпечення населення та транспортної інфраструктури Києво-Святошинського району та нашої громади.

 

Головам міських, селищних, сільських виконкомів:

Начальникам:
районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області;
Києво-Святошинського відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області;

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Районного відділу охорони здоров’я райдержадміністрації;

Головному лікарю центральної районної лікарні;

Директорам:

районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

районного територіального центру соціального обслуговування
Голові районної організації Товариства
Червоного Хреста України

 

ТЕЛЕФОНОГРАМА

З урахуванням прогнозу різкого пониження температури та випадання значних опадів цього тижня та на виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 12,01.2018 №17, з метою своєчасного попередження та реагування на можливі надзвичайні ситуації та події техногенного і природного характеру на системах життєзабезпечення населення та транспортної інфраструктури Києво-Святошинського району.

Забезпечити:
1. Готовність до роботи снігоприбиральної техніки.
2. Наявність паливно-мастильних матеріалів до роботи не менше ніж на три доби інтенсивної роботи.
3. Наявність запасів піскосоляної суміші.
4. Фактичну готовність залучення додаткової техніки, у тому числі для буксирування великогабаритного транспорту.
5. Облаштування стаціонарних пунктів обігріву у місцях масового перебування людей для надання допомоги громадянам, які залишилися з незалежних від них причин без домівок, та одиноким людям похилого віку.
6. Координацію з дорожніми службами з визначенням відповідальних осіб.
7. Утворення закладів з надання нічного або тимчасового притулку бездомним громадянам.
8. Діяльність служб соціального патрулювання на вулицях населених пунктів (у тому числі в нічний час).
9. Передбачення додаткових ліжко-місць для тимчасового перебування громадян.
10. Безперебійне функціонування закладів і установ соціальної сфери.

 1. Відвідування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, особливо усільській місцевості, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвихобставинах, для вживання заходів із запобігання переохолодження.

12, Своєчасне інформування населення, заінтересованих органів, підприємств, установ та організацій про факти виникнення надзвичайних ситуацій.

 

15 січня 2018 року

Виконувач обов’язків голови адміністрації  Києво-Святошинського району        А. Л. Кошик

 

Просимо жителів Білогородської громади, враховуючи те, що ми мешкаємо у сільській місцевості, звернути увагу на основні правила та способи поведінки під час стихійних лих таких, як снігопади, що передбачаються у нашій місцевості!

Снігові замети (хуртовина)

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах унаслідок снігопадів і хуртовин. Снігопади, тривалість яких може бути від 16 до 24 годин, дуже впливають на господарську діяльність населення, особливо з наступним різким похолоданням (сильний мороз) або потеплінням (швидке танення снігу або ожеледь).
Негативний вплив цих явищ приводять до того, що різко погіршується видимість, переривається транспортне сполучення як внутрішньоміське, так і міжміське. Випадання снігу з дощем при зниженій температурі повітря і ураганному вітрі створює умови для зледеніння ліній електропередач, зв’язку, контактних мереж електротранспорту, а також покрівель будівель, різного роду опор і конструкцій, що нерідко викликає їх руйнування.

ЩО РОБИТИ ПІД ЧАС ШТОРМОВОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ: 

 • необхідно обмежити пересування, особливо на власному транспорті (краще залишити автомобіль на стоянці або гаражі і не вирушати в дорогу),
 • створити удома необхідний запас продуктів (води, палива),
 • виконати герметизацію житлових приміщень, що до-поможе зберегти тепло і зменшить витрати палива.
  Особливу небезпеку снігові замети створюють для людей, захоплених у дорозі, далеко від людського житла: заметені снігом дороги, втрата видимості викликають повну дезорієнтацію на місцевості.

СТАНДАРТНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС РУХУ АВТОМОБІЛЯ:

 • Під час руху на автомобілі не варто намагатися по-долати снігові замети;
 • необхідно зупинитися;
 • повністю закрити жалюзі машини;
 • укрити двигун зі сторони радіатора;
 • якщо є можливість, автомобіль треба встановити двигуном у навітряну сторону;
 • періодично виходити із автомобіля, розгрібати сніг, щоб не опинитися похованим під снігом, не занесений снігом автомобіль – гарний орієнтир для пошукової групи;
 • двигун автомобіля необхідно  періодично прогрівати для уникнення “розморожування двигуна”;
 • при прогріванні автомобіля важливо не допускати затікання в кабіну (кузов, салон) вихлопних газів; 
 • важливо слідкувати, щоб вихлопна труба не завалювалася снігом;
 • Якщо у дорозі разом опинилося декілька чоловік (на декількох автомобілях), доцільно зібратися разом і використати один автомобіль як укриття;
 • із двигунів необхідно злити воду.
 • Ні в якому разі не можна залишати укриття – автомобіль: у сильний снігопад (хуртовину) орієнтири, які здавалися надійними з першого погляду, через декілька десятків метрів можуть бути загублені.

У сільській місцевості з отриманням попередження про хуртовини, необхідно терміново заготувати у необхідній кількості харч і воду для тварин.
Під час ожеледі пересування пішоходів ускладняється, обвалення різних конструкцій і предметів під навантаженням стане реальною загрозою для людей (травматизм).

 • Населенню під час снігових заметів потрібно бути готовим для проведення рятувальних робіт:
 • розшуку заметених снігом людей і сіль­ськогосподарських тварин;
 • надання першої медичної допомоги і розчищення снігових заметів на дорогах, вулицях, навколо тваринниць­ких ферм і виробничих будівель,
 • ліквідації аварій на комунальних і енергетичних мережах.

Під час снігової бурі роботи слід виконувати тільки групами з таким розрахунком, щоб кожна людина знаходилась в полі зору інших працівників. 

Слід уникати перебування у старих будівлях, знаходитись поблизу зруйнованої будівлі небезпечно, особливо необхідно остерігатися обірваних електричних дротів, вони можуть бути під напругою, під лініями електропередач і зв’язку та поблизу їх опор, під деревами.

Головна умова — не піддаватись паніці, діяти грамотно, стримувати інших людей від нерозумних  вчинків, надавати допомогу постраждалим!

Не чекаймо часу, коли двір чи хату повністю закидає або замете снігом і до вас приїдуть працівники комунальної служби та розгребуть сніг у вашому дворі або біля нього. Не чекайте, коли комунальні служби розчистять сніг біля громадських місць (зупинок, магазинів, шкіл тощо).

Організуйте прибирання снігу чи заметів самі та допоможіть зорганізуватись сусідам, друзям прибирати сніг та снігові сугроби.

Хоча, КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ Білогородської сільської ради попереджені та готові до будь-яких снігових несподіванок, все ж, давайте пам’ятати одну важливу істину про те, що “Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих” і що – “твій двір – твоя фортеця” і він має утримуватися господарем завжди у чистоті !

 

 

 

Попередній

 РІШЕННЯ № 223 Про затвердження  «Положення про встановлення плати за землю на території Білогородської сільської ради»

Наступний

УВАГА! Відключення електроенергії на деяких вулицях в селі Білогородка 18.01.2018 року з 13:00 до 17:00